Pirmdiena, 5. decembris

4. sērija

Jans un Betija turpina tikties, Bērings kļūst greizsirdīgs. Kamēr Talula gaida medmāsu eksāmena rezultātus, Levandovskis dzen viņu izmisumā ar dažādiem padomiem par grūtniecību. Helēna netiek galā ar to, ka slimnīca ir uzradies viņas brālis Aleksanders. Betija un Berings  rūpējas par Pārkinsona slimības pacientu Filipu Goldmani, kuram iestājusies akinēriskā krīze. Slimnīcā ierodas Verēna Junga,  kura vēlas morfīna recepti neizturamo sāpju dēļ. Levandovskis un Lizija cenšas viņai parādīt citus ceļus, kā mazināt sāpes, taču paciente ir noraidoša pret medicīnas personālu. Tikai Verēnas palātas biedrenei izdodas atrast kopīgu valodu ar Verēnu.

Otrdiena, 6. decembris

5. sērija

Situācija starp Betiju un Bēringu saasinās. Levandovska tēvs Talulai izsaka amorālu piedāvājumu. Lizija saprot, ka arī viņa varētu ciest no taupības pasākumiem. Miras pret Liziju vērstā kampaņa sāk darboties. Vanda meklē savi dzīvei jaunu piepildījumu. Bērings un Betija slimnīca aprūpē jauno māmiņu, kurai līdzi ieradies vīrs. Betija pamana, ka abu laulāto priekšstats par nākotni ļoti atšķiras. Levandovskis un Holgers uzņem Alcheimera pacientu Valteru, kuru caurejas dēļ uz slimnīcu atved viņa dēls. Demences tests uzrāda saslimšanu, taču nekādu citu pazīmju pacientam nav. Levandovskis nesaprot, kāpēc dēls ir melojis par simptomiem. Valtera gadījums Pūlai atgādina par viņas tēvu, kurš arī cieta no demences. Noskaidrojas, kas saista Pūlu ar Holgeru.

Trešdiena, 7. decembris

6. sērija

Betija gaida, ka Bērings izteiksies par pagājušās nakts notikumiem, bet viņš sākumā vēlas parunāt ar Helēnu. Levandovskis lūdz Talulu sazināties ar viņa tēvu. Viņš grib atriebties tēvam, par to ka viņš piedāvāja Talulai naudu, lai viņa pazustu no pilsētas. Lizija baiļojas par savu darba vietu slimnīcā. Jans pieprasa, lai Pūla beidzot izlemj, kurš tiks atlaists. Bērings un Betija rūpējas par vecu bioloģijas profesoru Tristanu, kuram ir apgrūtināta elpošana. Profesoram līdzi ir viņa kādreizējā asistente Sabīne. Tristana un Sabīnes nemitīgie kašķi un nespēja atzīties mīlestībā atgādina Betiju un Beringu. Bērings un Lizija izmeklē arī skolotāju Kirstenu, kurai ir kuņģa čūla. Izrādās, ka viņa grasās šķirties no vīra Rolfa. Kad Rolfs ierodas slimnīcā, Kirstena lūdz Liziju izsaukt drošības dienestu, jo viņas vīrs ir agresīvs. Sākuma Lizija viņai notiec, bet tad sāk šaubīties.

Ceturtdiena, 8. decembris

7. sērija

Pilnmēness, piektdiena, 13. datums. Levandovskis gatavojas omulīgai nakts maiņai. Bet jau pirmais pacients viņu pārbiedē. Paciente redz savu mirušo māsu. Kad pārtrūkst elektrības padeve, Lizija un Helena iesprūst liftā, tāpēc Levandovskim vienam pašam jātiek galā ar tumšiem tēliem un savādiem notikumiem nodaļā. Par laimi viņam palīgā nāk Pūlas kundze, kura pārsteidz ar labām zināšanām par narkotiku lietošanu. Visus pārsteidz pēkšņi pazudis audzējs, tāpēc steidzami noderētu Helēnas zināšanas.

Piektdiena, 9. decembris

8. sērija

Slimnīcā ierodas jauna kolēģe. Par pārsteigumu visiem arī viņu sauc Betija! Viņa ir tieši tikpat ietiepīga, un tas sadusmo arī Bēringu. Kolektīvā jauno atnācēju sauc par “Betiju 2.0”. Kad slimnīcā ieved pacientu smagā stāvoklī, tieši jaunā kolēģe izglābj pacientu. Levandovskis raizējas par Talulas gaidāmo bērnu. Miru tas sanikno.

12+