Pirmdiena, 5. decembris

3701. sērija

Konstance izstāsta Maijai par Floriāna plānu pārcelties uz Ameriku un tēlo izbrīnu, ka Maija to nezina. Maija jūtas dziļi vīlusies un dodas ar Hannesu pārbaudīt romantisko namiņu, kur abi ir spiesti pavadīt nakti. Zonnbīhleri pamana pazudušo motociklu un saprot, ka Lija devusies izbraukumā. Viņi brīdina Verneru, kurš kopā ar Ariānu dodas Liju meklēt. Rozālija nolemj piedzirdīt restorānu kritiķi, lai izvilinātu informāciju, vai Andrē ir iespēja iegūt otru zvaigznīti.

Otrdiena, 6. decembris

3702. sērija

Hannesa tuvošanās mēģinājums neizdodas, Maija viņu atraida. Vēlāk Hanness izstāsta Floriānam, ka pavadījis nakti kopā ar Maiju. Floriāns nopērk lidmašīnas biļeti un pamet “Firstenhofu”, neatvadoties no Maijas. Ariāna atrod Liju savainotu ceļa malā un izsauc palīdzību. Verneram rodas aizdomas, ka Lija vēlējusies izdarīt pašnāvību. Maksis iebilst pret Gerija dalību golfa turnīrā. Vanesai izdodas viņu pierunāt, noslēdzot derības par Gerija uzvaru turnīrā. 

Trešdiena, 7. decembris

3703. sērija

Lija noliedz pārmetumus par pašnāvības mēģinājumu. Roberts raizējas par Liju un nolemj atcelt braucienu uz Itāliju. Ariāna apmeklē Liju slimnīcā un iejauc viņas dzērienā lielu daudzumu miegazāļu. Maija un Floriāns tomēr nespēj šķirties, abi pārvar savu lepnumu un bauda kopābūšanas laimi. Maija vēlas doties Floriānam līdzi uz Ameriku un lūdz Kristofam atbrīvot viņu no darba un mācībām “Firstenhofā”. Hildegarde kopā ar Andrē priecājas par viņa otro zvaigznīti. Zonnbīhleru kaimiņš rīko ikgadējo vasarsvētku ballīti. Alfonss ar Hildegardi nesaprot, kāpēc vēl aizvien nav saņēmuši ielūgumu no kaimiņiem. Ēriks salabst ar Maksi un piedāvā Gerijam atkal kļūt par viņa menedžeri. Gerijs priecīgs gatavojas golfa turnīram.

Ceturtdiena, 8. decembris

3704. sērija

Ēriks un Maksis nolemj izstrādāt viltību, lai palīdzētu Gerijam nokārtot golfa eksāmena teorētisko daļu. Kādas viešņas dauzonīgais suns izjauc abu plānu. Verners atrod Liju bez samaņas slimnīcas gultā. Kad viņa atgūst samaņu, neviens netic, ka Lija negribēja sevi nogalināt. Mihaels ir spiests pieaicināt psihiatru, lai pasargātu Liju. Floriāns atsaka darbu Amerikā, lai paliktu pie Maijas. Viņa pierunā Floriānu neatmest Amerikas plānus un pieteikties otrreiz. Hildegarde baidās no baumām ciematā, jo viņa nav ielūgta uz kaimiņu vasarsvētkiem. Zonnbīhleri nolemj neuzkrītoši izprašņāt kaimiņus un ielūdz viņus uz kāršu vakaru. 

7+