• Sestdiena, 2020. gada 4. aprīlis
  • Vārda diena: Valda, Herta, Ārvalda, Ārvalds, Ārvaldis
  • Rīgā +1.3°C, DR vējš 3.1m/s, 755mm Hg, 81%
LSM Bērnistaba

6. janvāra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Apmācību guru saka, ka cilvēks neatstāj darbu uzņēmumā, bet gan iet prom no kolektīva vai vadītāja, jo uzņēmums ir tikai abstrakcija un nosaukums, kur mūs tur un atgrūž izdevušās vai neizdevušās attiecības. Līdzīga analoģija ir ar mums un valsti, jo arī šajā procesā iesaistītas attiecības. Kādi ir tie iemesli, kāpēc mēs sabojājam vai uzlabojam iespēju radīt magnētu šeit Latvijā, kas notur mūs šajā zemē?

6. janvāra raidījumā saruna ar  žurnāla „Ir” komentētāju Paulu Raudsepu par to, vai Latvijas attīstībā šodien ir kāds mērķis un kāpēc svarīgi sevi īstenot šeit.

Biedrība „Ar pasaules pieredzi Latvijā” darbojas jau divus gadus, uzrunājot un apvienojot tos, kas atgriezušies vai pārcēlušies uz dzīvi Latvijā. Biedrība organizē pasākumus Rīgā un reģionos, kā arī piedalās diskusijās par remigrantiem aktuālām tēmām. Videostāstā - saruna ar Māru Rūsi un Jāni Kreili par  līdz šim paveikto un nākotnes iecerēm, kā arī ieskats biedrības «Ziemassvētku maskarādē».

Komentāri (2)

Agita Ķēbere
Skatoties tv bija liela vēlme likt “ like “ Paula Raudsepa teiktajam. Bija ļoti interesanti!
Vija Lapa
Ļoti iesaku iepazīties ar 2 gadus pastāvošu organizāciju tiem, kas atgriezušies no ārzemēm.Un noklausīties sarunu ar žurnāla "Ir" komentētāju Raudsepu.Ļoti celsmīgs raidījums, aizkustināja līdz asarām.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs
Anotācija

5. aprīļa «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs
Anotācija

22. marta «Saknes debesīs»

Saknes debesīs