• Otrdiena, 2020. gada 22. septembris
  • Vārda diena: Maigurs, Mārica, Māris
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

Detektīvseriāls. «Nāve paradīzē 7» 1. - 4. sērija

Nāve paradīzē

Hemfrijam atgriežoties Londonā, viņa darbu pārņem nedaudz kautrīgais īru detektīvs Džeks Mūnijs. Nesen zaudējis sievu, viņš pieņem pārcelties no drūmās Londonas uz saulainajām Karību salām. Ar savu attīstīto intuīciju un iejūtību Mūnijs atmasko slepkavības ar īpašu rūpību.

Pirmdiena, 6. janvāris

1. sērija

Četri savstarpēji nepazīstami salas tūristi satiekas autobusa pieturā, lai sagaidītu Onorē autobusu uz viesnīcām. Ceļā viņiem priekšā negaidīti uzskrien kazlēns. Taču drīz vien viens no autobusa pasažieriem tiek sadurts. Kurš ir vainīgais?

Otrdiena, 7. janvāris

2. sērija

Uz salas notiek pokera turnīrs. Galvenā balva ir 3 miljoni britu mārciņu. Viens no spēlētājiem tiek nogalināts. Izrādās, neviens cits nav cietis, tomēr drīz tiek atrasti arī lietiskie pierādījumi: brilles ar rentgena starojumu, saindēts cigārs un kāds ģimenes noslēpums.

Trešdiena, 8. janvāris

3. sērija

Psiholoģisko treilleru autors Frenks un viņa sieva Valērija atpūšas vasaras mājā uz salas. Tad Frenks tiek atrasts miris. Ir atrastas dūriena pēdas. Izrādās, ka viņam iepriekš bijis strīds ar savu izdevēju. Piepeši top skaidrs, ka Frenkam ir bijusi dēka ar kādu sievieti.

Ceturtdiena, 9. janvāris

4. sērija

Stedmans kopā ar sievu Amēliju atgriežas uz salas pēc 35 gadiem, kas pavadīti ASV. Viņš atgriežas, lai no nāvējošas slimības izārstētu savu bērnības draugu Fabienu. Viņš mirst. Amēlija atklāj, kādēļ Stedmenam bija jāpamet ASV, bet Džeks atklāj lietu, kuras pirmsākumi ir jau gadu dekādēm seni.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Nāve paradīzē 8. Detektīvseriāls 4. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 6. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 5. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 3. sērija

Nāve paradīzē
Anotācija

«Nāve paradīzē 8» 1. - 2. sērija

Nāve paradīzē