• Pirmdiena, 2018. gada 19. februāris
  • Vārda diena: Zane, Zuzanna
  • Rīgā -8.0°C, DA vējš 1.3m/s, 771mm Hg, 84%
LSM Bērnistaba

V.I.P. Fināls!

V.I.P.

Divas komandas, kas aizrautīgi spēlēja ekrāna otrā pusē, kas saņēmās, lai pārliecinātos, ka spēle padodas arī īstā VIP spēles laukumā, šajā reizē tiksies nopietnā erudīcijas raundā – VIP finālspēlē. Trīs māsas spēlei apvienojusi vidējā māsa Marta Aniņa, bet ģimeņu draudzībā balstītu komandu uz finālspēli vedīs Mārtiņš Felšus. Spēles vadītājs Uģis Joksts jautās par Faustu, kartupeļiem, Jupiteru, Eduardu Pāvulu, bet skatītāju jautājumos – Dienvidāfrikas republika un ceļtekas.

Dalībnieki:

Marta Aniņa, komandas kapteine, no bērnības kaislīga makšķerniece, raksta dzeju. Pēc devītās klases devusies uz Vāciju mācīties, lai arī vienīgais, ko vāciski prata, bija Guten Tag, Danke un Bitte. Interesē citu tautu kultūra, valodas, teātris un ceļot, neuzrādot galamērķi.

Laura Aniņa, Latvijas Kultūras akadēmijā studējusi Starpkultūru sakarus Latvija- Vācija. Ļoti patīk erudīcijas spēles. Ikdienā darba vidē izmanto vācu valodu, mājās ir kaķis Rūdis. Mīl kaķus, interesē kino, teātris, literatūra.

Aleta Betija Aniņa,12. klases skolniece. Pašmācības ceļā apguvusi klavierspēli un ģitārspēli, piedalījusies Erasmus projektos un devusies uz Turciju. Prot skaisti dziedāt, glezno. Pati jaunākā astoņu bērnu ģimenē.

 

Mārtiņš Felšus, komandas kapteinis. Sabiedrisks, atraktīvs, ļoti komunikabls - izrunās velnu no elles laukā. Aizrautīgs, patīk viss jaunais. Piedalās amatieru teātrī. Katru vasaru laivo pa Gauju un katru nedēļas nogali veic pirts rituālu. Interesē vēsture, politika, ģeogrāfija.

Lelde Valdēna, kapteiņa  ģimenes draugs. Interesē austrumu kultūra. Iegūts humanitāro zinātņu maģistra grāds. Patīk ceļot un apmeklēt kultūras pasākumus.

Iveta Pečaka, Leldes mamma. Strādā izglītības jomā. Brīvajā laikā spēlē teātri, dzied folkloras kopā un glezno, kopumā ļoti radoša un mākslinieciska dvēsele.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

V.I.P. 19. februāris

V.I.P.

V.I.P. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 5. februāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 12. februāris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.