Pirmdiena, 6.februāris

183. sērija

Blanka nolemj rīkot Ziemassvētku svinības Silvu mājā, lai sasēdinātu pie viena galda Rodolfo un Doloresu. Uzzinot, ka viņam draud vēl bargāks cietumsods, Gavrjels bēg no policijas. Salvadors izmaksā solītās Ziemassvētku prēmijas fabrikas strādniekiem, jo negaidīti laimē lielu naudu loterijā. 

Otrdiena, 7.februāris

184. sērija

Uzzinājis, ka Elisa mēģinājusi kaitēt Karolīnai, dons Rikardo padzen meitu no savas mājas. Satriektajai Elisai neatliek nekas cits, kā atgriezties pie māsām. Pēc uzdzīves Ziemassvētku vakarā Salvadors konstatē, ka ir pazaudējis laimīgo loterijas biļeti. Šķiet, ka visi viņa nākotnes plāni un ieceres ir nolemti neveiksmei. 

Trešdiena, 8.februāris

185. sērija

Diāna ir saniknota par Salvadora vieglprātību, tomēr palīdz viņam meklēt pazaudēto loterijas biļeti. Tikmēr Raimundo, pēc svētkiem uzkopjot “Ambigū”, uzsmaida liela veiksme. Kad Marina izvirza ultimātu Kristovalam, donja Doloresa paziņo, ka ir iegādājusies viņiem atsevišķu māju, taču Marina atsakās no vīramātes piedāvājuma. Elisa ar šantāžu panāk, ka Rikardo atdod viņai mātes gleznu. 

Ceturtdiena, 9.februāris

186. sērija

Rikardo paziņo Karolīnai, ka atzīs viņu par savu meitu likuma priekšā. Mersedesa un Raimundo atdod Salvadoram nozaudēto loterijas biļeti, un sajūsminātais Salvadors ielūdz Diānu ceļojumā uz Parīzi. Donja Doloresa mēģina glābt dēla laulību un rīko Vecgada vakariņas, kurās ielūdz arī Marinu. 

Piektdiena, 10.februāris

187. sērija

Visi svin 1913. gada pēdējo dienu, cerot, ka nākamais gads nesīs vairāk prieka un laimes. Raimundo Vecgada vakarā paspēj bildināt Mersedesu, bet, kad viņi ierodas uz svinībām “Ambigū”, tur policija apcietina Benhaminu un Migelu. Arī Salvadora laime ir īsa – izrādās, ka dons Rikardo ziņojis arī par viņa saistību ar opija kontrabandu. Blanka Jauno gadu sagaida kopā ar Kristovalu, un, lai gan abi saprot, ka viņu attiecībām nav nākotnes, viņi nespēj valdīt savas jūtas.

12+