• Svētdiena, 2017. gada 17. decembris
  • Vārda diena: Teiksma, Hilda
  • Rīgā -1.6°C, D vējš 1.3m/s, 751mm Hg, 88%

Eirovīzijas dienasgrāmata – 3.diena

Eirovīzija

Diena pēc pirmā mēģinājuma bija brīva, tādēļ Justs un Latvijas delegācija to izmantoja, dodoties ekskursijā, kura īpaši sagatavota, lai aplūkotu Zviedrijas popmūzikas vēsturi. Tai pievienojās kolēģi no Lietuvas un kopā tika izstaigāts rajons, kurā  sācies Zviedru popmūzikas uzplaukums – sākot ar producentu Denisu Popu (Denniz PoP)  (strādājis ar Ace of Base un bijis pasaules slavenā producenta Maksa Mārtina (Max Martin)  skolotājs), dziedātāju Robinu un leģendāriem mūzikas klubiem.  


Tā kā 5. maijs bija  brīvdiena arī Zviedrijā, daļa no delegācijas turpināja atpūtu atrakciju parkā.


Elpa atvilkta, šodien turpināsim ar Justa promo aktivitātēm. Ir paredzētas intervijas dažādu valstu vadošiem medijiem, piemēram, Vācijas NDR un Stern. Protams, vakarā turēsim īkšķus par Latvijas hokeja izlasi, kura tieši šodien uzsāk startu Pasaules kausā un spēlē ar Zviedriju - kāda sagadīšanās!

Komentāri (1)

Ēriks Frīdmanis
Pēc šodienas 8. maija pasākuma uz sarkanā paklāja, nu var saprast par ko ir pārvērsts konkurss. Vēl tie izdalītie karodziņi. Nu bet kronis visam bija divas ūdens strūklas, ko spieda gaisā lai veidotos varavīksne. Nu tad uz priekšu - karogs jums rokās.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Triana Park atgriezušies Latvijā!

Eirovīzija

Latvija - turam īkšķus!

Eirovīzija