• Trešdiena, 2019. gada 16. oktobris
  • Vārda diena: Daiga, Dinija, Dinārs
  • Rīgā +17.8°C, DA vējš 2.7m/s, 754mm Hg, 72%
LSM Bērnistaba

Lauras Rizzotto piektā video dienasgrāmata no Lisabonas

Eirovīzija

Kā atzīst Latvijas pārstāve starptautiskajā Eirovīzijas dziesmu konkursā Laura Rizzotto, šo mēģinājumu viņai gribētos vairāk izbaudīt nekā pirmo, taču zināms uztraukums saglabājas. Vai tēta un mammas apskāviens pirms kāpšanas uz skatuves palīdzēs mazināt stresu? Noskaties video dienasgrāmatu no otrā mēģinājuma dienas!

Šo mēģinājumu vēroja arī Lauras mammas vecāki, kas ieradušies Lisabonā pirms pāris dienām, lai sekotu mazmeitas konkursa gaitām. Laura savā ceļā sastapa arī Čehijas pārstāvi Mikolas Josef, Ari Ólafsson no Islandes, Sennek no Beļģijas un Francijas pārstāvjus Madame Monsieur. 

Pēc mēģinājuma Laura un bekvokālisti devās uz Eurovision Village, kur notika skaņas mēģinājums vakara koncertam. Latvija kā pirmā uzstājās sestdienas vakara pasākumā, kas notiek vecpilsētas laukumā un par brīvu pieejams ikvienam Lisabonas iedzīvotājam, tūristam un Eirovīzijas apmeklētājam.

Lauras Eurovision Village priekšnesums bija aptuveni 20 minūtes garš, un dziedātāja izpildīja dziesmas gan angļu, gan portugāļu valodā. Sanākusī publika ar sajūsmu uztvēra Lauras Rizzotto uzrunu portugāļu valodā, kā arī labprāt dziedāja līdzi populāro dziesmu «Despacito» un «Shape of You» kaverversijām mūsu pārstāves izpildījumā. Savu uzstāšanos Laura noslēdza ar konkursa dziesmu «Funny Girl».

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!