Latvijas čempionāts florbolā. Ceturtdaļfināls. "Valmiera" – "Rubene"

Vīriešu virslīgā ceturtdaļfināla sērijas trešajā – izšķirošajā mačs starp kaimiņiem «Valmieras» un «Rubenes» florbolistiem risinājās atbilstoši izslēgšanas spēļu tradīcijām. Spēlējot ļoti cieši, ilgu laiku neviena no komandām nevarēja gūt vārtus. Tikai trīs minūtes pirms otrā perioda beigām rubenietis Andris Jēkabsons beidzot atslēdza mājinieku vārtus. Toties dažas sekundes pirms pārtraukuma valmierietis Ričards Eglītis panāca izlīdzinājumu 1-1. Viss atrisinājās pēdējā trešdaļā, kad 6 minūšu laikā «Rubenes» komanda guva trīs vārtus pēc kārtas. Uz to valmierieši spēja atbildēt tikai ar vienu rezultatīvu metienu, un līdz ar to uzvaru ar 4-2 izcīnīja «Rubenes» florbolisti. Sērijā viņiem panākums ar 2-1, un tagad pusfināla būs jātiekas ar Lielvārdes vienību.