Pirmdiena, 6. jūnijs

3598. sērija

Ērikam izdodas atrast Ariānu un izglābt viņu. Viņš vēršas pie Mihaela, lai uzzinātu vairāk par Ariānas slimību. Floriāns raizējas par Maiju un neiesaka viņai uzsākt savu cepuru biznesu. Maija lūdz viņam nejaukties viņas dzīvē. Maksis vēlas uzmundrināt Floriānu un reģistrē viņu interneta randiņu lietotnē. Širīna arī piesakās turpat un uzzina, ka viņas piemērotākais partneris ir Floriāns. Georgs Fihtls uzsāk flirtu ar Vanesu un piedāvā viņai filmēties reklāmas rullītī. Kristofs ir dusmīgs par Andrē prombūtni un izsaka Verneram ultimātu.

Otrdiena, 7. jūnijs

3599. sērija

Reklāmas videoklipa scenārijs raisa Maksim aizdomas. Viņš neaicināts ierodas filmēšanas laukumā un cenšas atrunāt Vanesu no skūpsta ainas. Floriāns ir dusmīgs uz Maksi par interneta randiņu un cenšas paskaidrot notikušo Maijai. Viņa apņemas izmest Floriānu no prāta un pievērsties savam cepuru biznesam. Ēriks apsola Ariānai atbalstu. Abi vairs neslēpj savu sakaru un parādās sabiedrībā kā pāris. Roberts piedāvā Kornēlijai pārcelties uz viņa dzīvokli.

Trešdiena, 8. jūnijs

3600. sērija

Maksis atskārš, ka ir iemīlējies Vanesā, un nolemj atzīties meitenei savās jūtās, taču nokavē. Georgs un Vanesa ir kļuvuši par pāri. Ēriks un Ariāna apņemas izbaudīt laiku, kas abiem atlicis. Kad Ariāna restorānā piedzīvo vājuma lēkmi, Selīna nolemj uzrunāt draudzeni un piedāvāt savu palīdzību. Širīna pierunā Floriānu piedalīties viņas bloga veidošanā, Floriāns prasa Širīnas palīdzību meža darbos. Alfonss iesaka Robertam pielikt visas pūles, lai Lija viņa dzīvoklī justos kā mājās. 

Ceturtdiena, 9. jūnijs

3601. sērija

Selīna uzzina par Ariānas audzēju un jūtas satriekta. Viņa izstāsta Kristofam, ka Ariāna vēlas vērsties pie dziednieka. Kristofs saprot, ka viņa plāns ir apdraudēts. Viņš dodas uz sarunu pie daktera Kamma, bet tur abus noklausās Verners. Maksis nolemj ielūgt Vanesu uz viņas mīļākās grupas koncertu. Georgs pamanās izjaukt Makša plānus. Hildegarde jūtas sarūgtināta, ka Alfonss nav paspējis nopirkt biļetes uz deju vakaru. Alfonsam rodas ideja, kā izpildīt Hildegardes vēlēšanos. Mihaels atrod Ariānas slimības vēsturi un atceras, ka nav izstāstījis Rozālijai par Ariānas atzīšanos. 

7+