Trešdiena, 6. jūlijs

1. sērija

Visi vienā laivā

Kad Vanzē ezerā atrod vīrieša līķi, policijai ir grūtības viņu identificēt, jo datu bāzē uzrādās divas personas ar atbilstošiem pirkstu nospiedumiem. Jasmīna un viņas komanda noskaidro, ka runa ir par dvīņubrāļiem Besīniem, kuri tiek turēti aizdomās par vairākām laupīšanām Berlīnes apkārtnē. Volfs sastop savu bijušo kolēģi no VDR policijas laikiem un jūt, ka viņš ir kaut kā saistīts ar abiem noziedzniekiem.

Ceturtdiena, 7. jūlijs

2. sērija

Naktssardze

Krasta apsardzes policisti atrod līķi ezerā Berlīnes apkaimē. Sākotnēji mirušo ir grūti identificēt, jo pie viņa atrod tikai fotogrāfiju ar uzrakstu. Nozieguma pēdas aizved policistus uz burātāju kluba piestātni turpat netālu. Izrādās, ka tur uz kādas jahtas dzīvojis bulgārs Petko, kurš nu ir pazudis.

Piektdiena, 8. jūlijs

3. sērija

Dzīves inscenējums

No izklaides kuģīša Šprē upē kādas ballītes laikā pazūd sieviete vārdā Sofija. Berlīnes krasta apsardze sāk jaunās meitenes meklēšanu. Iegūtie pierādījumi liecina par to, ka notikusi slepkavība. Policisti vainīgo meklē Sofijas tuvāko draugu un paziņu lokā. Aizdomas krīt gan uz Sofijas labāko draudzeni Ninu, gan uz viņas līgavaini Lūkasu. 

WaPo Berlin. Vācija, 2019.

Režisori: Aleksandrs Saša Tīls, Nēleša Bartele.

Lomās: Sesede Terzijana, Zarīna Radomska, Kristofs Grūnerts, Hasans Akohs, Melīna Borherdinga u.c.

12+