• Piektdiena, 2020. gada 29. maijs
  • Vārda diena: Raivis, Raivo, Maksis, Maksims
  • Rīgā 0.0°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 80%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 87. - 91. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 6. augusts

87. sērija

Fransisko piespiež Favjolu atstāt darbu autoservisā. Favjola visiem paziņo, ka turpmāk veltīs sevi tikai vīram. Antonio ir šokā par Favjolas lēmumu pamest darbu un nožēlo, ka apmācījis viņu. Osvaldo viņu nomierina, ka viņš  spēs aizstāt Favjolu. Huana lūdz Andreas palīdzību noskaidrot, kāpēc Favjola tik piepeši mainīja lēmumu. Sofija pieprasa, lai Dalija uzzina, ko Ramons domā attiecībā uz Favjolu, it kā piedraudot, ka citādi izstāstīs, ka tieši Dalija viņai iedeva Ramona adresi.  Fransisko dodas ar Rebeku uz „Kalnu namiņu”, tikmēr Ortensiju pieskata Huana. Margarita no notāra uzzina, ka Porfirio ir slimnīcā ar leikēmiju. Andrea atklāj, ka Fransisko ir ieslēdzis Favjolu.

Otrdiena, 7. augusts

88. sērija

Ramons saņem draudu zvanu. Viņš aizved mājās Sofiju. Sofija lūdz, lai Ramons uz mājām brauc ar viņas auto un no rīta atbrauc pakaļ. Sofija samaksā Dalijai par ziņu ievākšanu. Favjola noklausās Fransisko un Rebekas sarunu un prāto, ar ko viņš varētu runāt. Vēlāk pagūst apskatīties telefona numuru. Hulio sameklē Eliasu un samaksā viņam lielu naudu, lai ar pesticīdiem tiktu nosmidzināts augļu dārzs. Fransisko pasaka Huanai, ka viņam un Favjolai būs bērns. Favjola atklāti pasaka, ka tas ir Huanas mazbērns, bet Huana pārprot. Fransisko aizliedz Huanai to stāstīt tālāk. Huana ada mazulim lācīti. Djego brīnās, kam tas domāts. Beigās Huana viņam atklāj noslēpumu, ka Favjolai būs mazulis.

Trešdiena, 8. augusts

89. sērija

Hulio nolīgtie cilvēki iesit Estevanam pa galvu un apsmidzina dārzu ar ķimikālijām. Otrā rītā Hulio tēlo sašutumu par notikušo un brauc līdzi Huanai, lai atbalstītu dēlu. Benito un Adalhisa nolēmuši modināt Luisā un Finito greizsirdību, lai liktu viņiem izšķirties. Porfirio izraksta no slimnīcas, un viņš turpina ārstēšanos mājās. Fransisko piespiež Favjolu iet pie daktera Uribes, jo tas ir viņa paziņa. Sofija noorganizē, ka viņai uzbrūk, lai Ramons viņu atkal aizstāvētu. Čirka nolemj iekarot Daliju ar dārgām dāvanām.

Ceturtdiena, 9. augusts

90. sērija

Luisa saprot, ka īsziņas sūtījis Benito, un iet pie viņa skaidroties. Fredesvinda viņus ierauga un sarīko skandālu. Slimnīcā Ramons un Sofija redz, kā Favjola un Fransisko iziet no ginekologa kabineta. Ramons saprot, ka Favjola gaida bērnu no Fransisko. Fredesvinda uzzina, ka Finito ir iemīlējies Adalhisā, un sola to izstāstīt viņa līgavai. Fransisko apgalvo Favjolai, ka zvanījis Rebekai, lai uzzinātu par Ortensijas veselības stāvokli. Uzrodas Dario un lūdz, lai Čirka viņu paslēpj. Favjola atrod Ramona vēstuli.

Piektdiena, 10. augusts

91. sērija

Favjola domā, ka gribētu būt kopā ar Ramonu un nožēlo, ka viņam neticēja. Roksanu izlaiž no cietuma. Fransisko atklāj Rebekai, ka paliek ar Favjolu, lai izspiestu naudu, kuru varēšot tērēt viņi abi. Antonio saka, ka Roksana varēs tikties ar dēlu tikai norunātajos laikos. Blondais pārmet Dalijai, ka viņa pieņēmusi dāvanu no Čirkas. Dalija pasaka, ka viņiem viss esot cauri. Rosendo ierodas pie Sofijas mājās. Ramons saka Sofijai, ka viņiem esot jāšķiras. Sofija lūdzas, lai viņš viņu nepamet. Čirka, atgriezies mājās, redz, ka Dario ir piekāvis Čavu un tur viņu sasietu. Hulio pasaka Rebekai, ka viņas pakalpojumi vairs nebūs vajadzīgi. Rebeka zvana Fran'sisko. Fransisko saka, ka nav par ko uztraukties. Fransisko atkal grib Favjolu izvarot. Viņa ieslēdzas istabā, bet viņam ir sava atslēga. Kad Fransisko sāk viņai uzmākties, Favjola viņam iesit pa galvu. Fransisko paliek nekustīgs guļam uz grīdas.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons