• Trešdiena, 2020. gada 29. janvāris
  • Vārda diena: Valērijs, Aivars
  • Rīgā +3.2°C, D vējš 2.7m/s, 746mm Hg, 87%
LSM Bērnistaba

TV JAUNUMS. Britu seriāls. «Gandrīz brīvdienas» 1. - 4. sērija

Gandrīz brīvdienas

Divi pensionēti kaimiņi Fils un Edīte plāno apprecēties un laiskās vecumdienas pavadīt ārvalstīs. Plāni pajūk, kad Edītes 50 gadus vecais dēls Rodžers pēc krīzes ģimenē- šķiršanās no sievas un bērniem- nolemj atgriezties pie mātes. 

Rodžeram atgriežoties, gaismā nāk senas ģimenes drāmas, greizsirdības, skandāli un arī komiski atgadījumi, pārpratumi un jautri brīži. Kad Rodžers mātes 70 gadu jubilejai gatavo sevišķi dārgu dāvanu, Fils nevēlas palikt parādā un cenšas Rodžeru pārspēt, kā mācēdams. Tikmēr Edīte ar Filu palīdz Rodžeram atjaunot attiecības ar ģimeni, kamēr pats Rodžers nav mierā ar mātes daudzajām un, viņaprāt, ekstravagantajām izvēlēm un cilvēkiem viņas dzīvē.

Pirmdiena, 6. augusts

1. sērija

Pensionāre Edīte un viņas ilggadējais draugs Fils cer apprecēties un sapņo par dzīvi ārzemēs. Taču tad, ne saukts ne gaidīts, pie Edītes atgriežas viņas 50 gadus vecais dēls Rodžers, kurš ir pametis savu sievu. Edīte saprot, ka sapņu brauciens un kāzas būs jāatliek.

Otrdiena, 7. augusts

2. sērija

Tuvojas Edītes 70 gadu jubileja. Rodžers un Fils sacenšas, kurš sagādās labāku dāvanu. Rodžers uzzina, ka māte grasās pārdot māju. Edīte sastrīdas ar savu māsu Sandru.

Trešdiena, 8. augusts

3. sērija

Misters Geils piedāvā Vendijai un Rodžeram konsultāciju, lai palīdzētu glābt abu laulību. Izrādās, ka tā ir veiksmīga. Filam un Edītei izdodas pavadīt nedēļas nogali atsevišķi no dēla. Taču abu prieks nav ilgs.

Ceturtdiena, 9. augusts

4. sērija

Edīte savā virtuvē satiek vienroci laupītāju, kurš mierīgi cep bekonu. Izrādās, ka tas ir kāds Edītes sens mīļotais, kurš sadomājis atkal būt kopā ar Edīti. Filam tas nav pa prātam, bet Rodžers piezvana sievai. Visbeidzot tiek izsaukta arī policija. Laupītājs Bobas vēlas, lai viņu arestē, taču policija vairāk ir ieinteresēta Rodžera un Vendijas attiecību risināšanā.

 

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Gandrīz brīvdienas

Gandrīz brīvdienas
Anotācija

«Gandrīz brīvdienas» 3. sērija

Gandrīz brīvdienas
Anotācija

«Gandrīz brīvdienas» 2. sērija

Gandrīz brīvdienas
Anotācija

Britu seriāls. «Gandrīz brīvdienas» 1. sērija

Gandrīz brīvdienas
Anotācija

«Gandrīz brīvdienas» 5. - 6. sērija

Gandrīz brīvdienas