Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrs

Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīru uzsākusi mūsu U-21 futbola izlase, kas pirmajā cīņā uzņēma Polijas komandu. No Jelgavas ziņo mūsu korespondents Matīss Timofejevs.

Daiņa Kazakeviča trenētajiem jauniešiem, pret vasarā aizvadītā Eiropas U21 čempionāta dalībnieci Poliju klājās smagi... viesiem nospiedošs pārsvars bumbas kontrolē un ļoti daudz piespēļu soda laukumā. Puslaika vidū izcilu saspēli ar precīzu sitienu noslēdza Patriks Klimala. Polija priekšā ar 1-0. Pēc zaudētajiem vārtiem spēles iniciatīvu pārņēma Latvijas jaunie futbolisti, pēc stūra sitiena lieliska iespēja gūt vārtus bija FK «Jelgava» aizsargam Ivo Minkevičam. Pēc 45 minūtēm Latvija iedzinējos ar 0-1.

Pēc pārtraukuma Latvija turpināja uzbrukt, bija iespējas gūt vārtus 2.stāvā, Alvim Jaunzemam padevās labs tālšāviens. Latvija līdz spēles beigu svilpei centās izraut neizšķirtu, tomēr bumbu vārtos nespēja iedabūt. Līdz ar to pirmajā kvalifikācijas turnīra mačā piedzīvots zaudējums Polijas vienaudžiem ar 0-1.

Intervija - Ivo Minkevičs, U-21 izlases aizsargs

Nākamā spēle Latvijas U21 izlasei jau otrdien, kad viesos jāspēlējas ar Serbijas vienaudžiem.