Latvijas hokeja virslīga. HK "Olimp" - HK "Zemgale/LLU"

Šīs spēles galvenā īpatnība bija tā, ka cīņa notika Arēnā Rīga un skatītājiem ieeja bija par brīvu. Cīņas gaitā neliels teritoriāls pārsvars piederēja «Olimp» spēlētājiem un viņi arī guva pirmos vārtus, kad izcēlās Renārs Undelis. Tiesa, jau pēc nepilnām trim minūtēm Raivis Kurnigins «Zemgales» rindās panāca izlīdzinājumu. Otrā perioda sākumā «Olimp» atkal izvirzījās vadībā - skaitliskajā vairākumā aizsargs Vitālijs Šuļakovs otrreiz iededza sarkano signālu aiz jelgavnieku vārtiem. Trešdaļas vidū sekoja «Zemgales» atbilde un Gatis Sprukts atkal panāca izlīdzinājumu. Pēdējā periodā rezultāts vairs nemainījās un spēles pamatlaikā fiksēts neizšķirts 2-2. Sekoja piecu minūšu papildlaiks līdz pirmajiem vārtiem, spēlējot 3 pret 3. Te savu pārāku apliecināja «Olimp» hokejisti. Pieredzējušais aizsargs Aleksandrs Jerofejevs guva uzvaras vārtus. Līdz ar to «Olimp» hokejisti guva panākumu mačā ar 3-2. Pateicoties uzvarai «Olimp» vienība aiz «Kurbada» un «Liepājas» klubiem pacēlās uz trešo vietu tabulā.