Vācijas kausa izcīņa hokejā. Latvija – Vācijas olimpiskā izlase

Latvijas hokeja izlase šodien sākusi Vācijas kausa izcīņas turnīru Krēfeldē. Pirmajā spēlē mūsējie tikās ar Vācijas U-23 jeb olimpisko izlasi un uzvarēja ar 4 pret 2.

Jau vakar savā starpā Vācija izspēlēja ar šo olimpisko komandu un vācu valstsvienība uzvarēja 7-2. Turnīrā spēlē divas Vācijas komandas un Latvija, katra tiksies ar katru, divas labākās pēc tam finālā. Vārtos Latvijai šovakar Artūrs Šilovs. Pirmajā periodā vārtus guva Nikolajs Jeļisejevs. Otrajā trešdaļā teicama izspēle vāciešiem un 1-1. un pēc tam 2-1 viņu labā, vēlāk gan divi vārti Latvijai un atkal pārsvars 3-2. Beigu daļā vēl panākums Rihardam Bukartam, un Latvijai uzvara ar 4 pret 2.

Rītvakar Latvija spēlēs ar Vācijas pirmo izlasi, tiešraide arī LTV 7. Jau tagad skaidrs, ka svētdien finālā vēlreiz spēlēs Vācijas valstsvienība pret Latviju.