Latvijas hokeja Virslīga. HK "Zemgale/LLU" - HK "Liepāja"

Zemgales un Liepājas komandu spēles pirmais periods pagāja līdzīgā cīņā, bet bez vārtu guvumiem. Toties otrajā trešdaļā situāciju atdzīvināja noraidījumi un skaitliskie vairākumi. Tieši šādā veidā Ričards Fomins vadībā izvirzīja viesus, bet samērā ātri Aleksandrs Novikovs un Roberts Jekimovs panāca 2-1 jelgavnieku labā. Gūstot vēl divus vārtus Zemgales komanda trešā perioda sākuma it kā ieguva stabilu pārsvaru 4-1. Šķita, ka viss ir skaidrs. Tomēr liepājnieki nepadevās liktenim un spēja divus vārtus atspēlēt, un panākt intriģējošo rezultātu 3-4. Lai glābtu spēli, pēdējā minūtē kurzemnieki nomainīja vārtsargu ar sesto laukuma spēlētāju, bet to izmantoja mājinieki. Patriks Zabusovs, gūstot savus otros vārtus mačā, nodrošināja Zemgales hokejistiem vērtīgu uzvaru ar 5-3. Panākums ļauj jelgavniekiem nostiprināties 2.vietā.