• Ceturtdiena, 2021. gada 4. marts
  • Vārda diena: Alise, Auce, Enija
  • Rīgā skaidrs, 0 °C, Z/ZR vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

Adventa otrās svētdienas dievkalpojums Baltezera baznīcā

Dievkalpojums

Adventa otrās svētdienas dievkalpojums Baltezera baznīcā, Ādažu ev. lut. draudzē. 


Šis 1775. gadā celtais luterāņu dievnams atrodas Via-Baltica lielceļa malā, skaistā vietā starp Lielo un Mazo Baltezeru. Šobrīd tas ir skaists, mūsdienīgi atjaunots dievnams, kura iekštelpa ir veltīta gaismai - Kristus gaismai. Draudzes ļaudīm un ikvienam viesim tā ir vieta, kur apstāties un garīgi atveldzēties. Ādažu ev.lut draudze Baltezera baznīcā ir augoša Pierīgas draudze, kurā notiek dažādi iknedēļas pasākumi, kā arī aktīvs darbs ar bērniem un ģimenēm, un palīdzība trūcīgajiem. Draudzes rūpes ir arī uzcelt no jauna dievnamu Carnikavas centrā pēc senā Siguļu koka dievnama zaudēšanas uguns nelaimē.
Dievkalpojumā - Pie ērģelēm ērģelniece Līga Dejus. Solo dziedās Paula Pērkone un Jēkabs Kalniņš. Dievkalpojumu vadīs draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons. 


Jēzus: «Ejiet un sakiet Jānim visu, ko dzirdat un redzat: akli redz, kropli staigā, spitālīgi top šķīstīti un kurli dzird, mirušie augšāmceļas un nabagiem tiek sludināta prieka vēsts.» (Mateja 11:5)
Par spīti pasaules tumsai Kristus gaisma un dziedinājums nāk. Tā ir Adventa vēsts savam laikam un mums šodien. Tas ir aicinājums sajust slāpes pēc Dieva gaismas, doties pretī svētīgām pārmaiņām, ko dod Kristus atnākšana. Kristus labā vēsts šodien liecina gaismu, cerību, iepriecu un jēgu dzīvei. 
 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!