• Pirmdiena, 2021. gada 25. janvāris
  • Vārda diena: Sigurds, Zigurds, Sigvards
  • Rīgā apmācies, +1 °C, D vējš, 6,17m/s
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Meža stāsti». Jānis Zilvers. Dabas fotogrāfs

Meža stāsti

Raidījums «Meža stāsti» atgriežas LTV ēterā ar otro sezonu. Meža stāsti būs stāsts par Latvijas mežiem – par cilvēkiem, kuri savu dzīvi ir saistījuši ar «dabas māti». Astoņi stāstnieki, astoņi dabas procesi, astoņi dzīvesstāsti un viens vienojošais faktors – māte daba. «Meža stāstu» komanda ar žurnālistu un režisoru Armandu Tripānu ir bijusi Latvijas nomaļāko mežu biezokņos un skaistākajos plašumos.  

Raidījuma galvenais virzītājspēks ir stāstnieks. Cilvēks, kurš savu arodu ir savienojis ar mežu. Galvenais raidījuma mērķis ir izprast dažādu profesiju pārstāvjus – par savu dzīvi kopā ar mežu stāsta zvēru fotogrāfs, zinātnieks, mednieks, mežsaimnieks, kokaudzētājs, profesionāls zāģeris, Meža skolotājs un cilvēks kurš ziedojis savu dzīvi, lai gādātu par mežu un citi.

Dokumentālā raidījuma forma ļaus būt blakus stāstnieka ikdienas ritmam. Skatītājiem būs iespēja doties līdzi stāstniekiem Latvijas skaistākajos mežos un sajust dabas burvību.

1. stāsts. Jānis Zilvers. Dabas fotogrāfs

Viņš nemāk būt bez dabas. Viņš to mīl darbā un atpūtā. Viņa ierocis apstādina laiku.  Viņš mēģina ieraudzīt un saprast māti dabu caur foto klikšķiem. Jānis Zilvers ir dabas fotogrāfs.

Fotogrāfija ir bezjēdzīga, ja nav stāsta, bet tādu Latvijā netrūkst. Māte daba ir dažāda – to viņš rāda saviem bērniem par piemēru un reiz Jānis sapņo ieraudzīt Latvijas dabas bildi uz «National Geographic» žurnāla vāka. Savu bildi. Jo Latvija ir skaista.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!