• Ceturtdiena, 2019. gada 25. aprīlis
  • Vārda diena: Līksma, Bārbala
  • Rīgā +15.0°C, D vējš 1.8m/s, 766mm Hg, 35%
LSM Bērnistaba

Adreses: «Kaimiņu būšana»

Adreses

Pirmās sērijas tēma – kaimiņu būšana. Kā pilsētā «sadzīvo» divi kaimiņu gruntsgabali ar dažādu laikmetu un mērogu mājām? Un kā ir ar īpašnieku dažādu rocību, gaumi, ambīcijām, kā arī ar dažādu izpratni par to, kā veidot attiecības ar pilsētu un tuvākajiem kaimiņiem?

Abas autora izvēlētās adreses ir īsti pretpoli. Viena – Daugavgrīvas iela Pārdaugavā pie Vanšu tilta, kur cieši blakus vecajai Švarcmuižas ēkai slejas divi jauni milzu dvīņu torņi – dzīvojamais projekts «Filozofu rezidences». Otra adrese – klusa, šaura un daudziem nezināma ieliņa Rīgas klusajā centrā – Valkas iela, kur šķietami neuzbāzīgi un harmoniski blakus slejas kāda jauna dzīvojamā māja un topoša viesnīca. Kas «Adrešu» kaimiņu duelī uzvarēs – milzu progress Pārdaugavā vai klusā centra neredzamās kaislības?

«Adrešu» autora ceļabiedrs šajos stāstos – šefpavārs Mārtiņš Sirmais. Kā jau lauku puikam no Dikļiem, viņam par lielpilsētas burzmu un kaimiņu būšanu ir savs viedoklis.

Komentāri (1)

Silvija Potasa
Es to atšķirību nebūtu ieraudzījusi! Domāju,tās viesnīcas īpašnieks pārtaisīs ēkas sānu piebūvi. Jābūt galīgi aklam,lai neredzētu to,kas ir vērtīgāks.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Adreses: „Fantastu mājas” 1

Adreses
Anotācija

Adreses: „Fantastu mājas”

Adreses

Adreses: «Restorāni miskastēs»

Adreses
Anotācija

Adreses: «Restorāni miskastēs»

Adreses

Adreses: ”Veco skolu jaunā dzīve” 1

Adreses