Pasaules kauss biatlonā. Iedzīšana vīriešiem un sievietēm

Nove Mesto Čehijā Pasaules kausa posmā biatlonā iedzīšanas sacensībās vīriešiem Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs ierindojās 22. vietā. Par uzvarētāju tika kronēts Norvēģijas biatlonists Tarje Bē, kurš finišēja 28 minūtēs un 17,3 sekundēs. Tarje par uzvarētāju iedzīšanas sacensībās kļuva vairāk nekā pēc desmit gadu pārtraukuma. Otrajā vietā Johanness Tinjess Bē, kurš no brāļa atpalika 8,2 sekundes. Trijnieku noslēdza francūzis Simons Destjē, kurš no uzvarētāja atpalika 11,5 sekundes.

Iedzīšanas sacensībās dāmām par sacensību uzvarētāju kļuva Norvēģijas biatloniste Tirila Ekhofa, kura ugunslīnijās pieļāva trīs kļūdas. Otrajā vietā ierindojās vāciete Denīze Hermane, kura no līderes atpalika 24 sekundes. Norvēģiete Marte Olsbu Reiselande finišēja trešā, no savas tautietes atpaliekot 29,9 sekundes, bet latviete Baiba Bendika finišēja 39. vietā.