Pirmdiena, 7. marts

3. sērija

Savvaļā

Pārgājiena dalībnieki uzduras mūmijai, kas, neskatoties uz senlaicīgo tērpu, tomēr izrādās nošauts mūsdienu jaunietis. Viņa talismans apstrādāts ar materiālu, kas Reksim ir kā kaķumētra kaķim. Čārlijs un Reksis dodas uz kopienu, kas dzīvo šķirti no sabiedrības. 

Otrdiena, 8. marts

4. sērija

Spiediens

Piekrastē izskalots kāds nirējs. Viņa nāve tiek uzskatīta par aizdomīgu. Džesijs strādā attālināti, jo devies uz IT speciālistu konferenci. Reksis atrod tenisa bumbiņu, taču darba laikā viņam nav ļauts spēlēties. 

Trešdiena, 9. marts

5. sērija

Recepšu zāles 

Labdarības organizācijas vadītāja gandrīz tiek noindēta. Izmeklējot lietu, Reksis nonāk lielās nepatikšanās. Džesijs satiek kādu senu studiju biedreni un uzņemas iztaujāšanu. Pazūd medikamentiem paredzētie līdzekļi. Komandai kādu laiku jādarbojas bez Rekša palīdzības.  

Ceturtdiena, 10. marts

6. sērija

Bezgalīgā vasara

Kāda jauna sieviete tiek nolaupīta vietā, kur divus gadus iepriekš nožņaugta atrasta viņas labākā draudzene. Komandai jāatrod saikne starp abām lietām, izmantojot visus iespējamos resursus. Aizdomās tiek turēti tie paši divi vīrieši, kas iepriekšējā reizē, taču apstākļi ir nedaudz mainījušies. 

Piektdiena, 11. marts

7. sērija

Viss metiens 

Reksis uz laiku tiek atstādināts no darba, jo nozieguma vietā atrastas spalvas ar viņa DNS. Čārlijs uzmeklē visus Rekša brāļus, lai noskaidrotu, vai kādam ir saikne ar mirušo. Donovans kā apmāts cenšas atrast veidu, lai aiz restēm nonāktu kāds attapīgs neģēlis. 

12+