• Pirmdiena, 2021. gada 12. aprīlis
  • Vārda diena: Jūlijs, Ainis
  • Rīgā skaidrs, +13 °C, D/DA vējš, 6,69m/s
LSM Bērnistaba

Rivjēra 2. Seriāls. 1. sērija

Rivjēra

Riviera
Lielbritānija, 2016
Lomās: Džūlija Stailza, Lēna Ūlina, Džuljeta Stīvensone, Dimitrijs Leonids.
Rež: Hanss Herbotss

Lomās: Džūlija Stailza , Lēna Ūlina, Eidriens Lesters, Amrs Veikds un citi

Džordžīna ir veiksmīga mākslas kuratore, kura piedalās pasaules dārgāko mākslas darbu izsolēs. Konstantīns ir multimiljonārs un Džordžīnas vīrs. Abi salaulājušies vien nesen, taču ģimenes laimi izjauc traģēdija. Konstantīns iet bojā uz jahtas sprādziena laikā. Džordžīnas dzīve apvijas ar meliem, noslēpumiem, nodevībām. Drīz viņai pašai ir jāsargā arī sava dzīvība. Seriāla darbība notiek Franču Rivjērā, atainojot bagātnieku ekskluzīvo dzīvesveidu, dārgus pasākumus un, protams, iekļaujot arī noziegumus un netīru naudu. Otrajā sezonā Džordžīnai būs jācīnās ar sava nodarītā sekām. Kliosu ģimenes nams pamazām sāk brukt, bet Kristoss pamazām atlabst pēc rehabilitācijas, ārstējoties no narkotiku atkarības. Tikmēr neviens nezina, kur palicis Adams.
Seriāla galvenās lomas atveidotāja Džūlija Stailza pasaules atpazīstamību ieguva ar filmu «10 lietas, kuras es ienīstu tevī», spēlējot tandēmā kopā ar pāragri mūžībā aizgājušo austrāliešu jauno aktieri Hītu Ledžeru. Stailza pati ir ieguvusi vairākas kinoindustrijas balvas. 2011. gadā viņa ieguva nomināciju par labāko otrā plāna lomu televīzijas seriālā «Deksters».

1. sērija.
Džordžīna iepazīstas ar Dani, kad cenšas atgūt jahtu krastā. Irīna uzzina, ka Kliosu dzimtas bankas konti ir iesaldēti. Adams nekur nav sasniedzams. Džordžīnas tēvs mirst. Adriana izsaka bažas par šo faktu Irīnai, sakot, ka Džordžīnas tēvs miris jau ilgu laiku atpakaļ.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Rivjēra 3» 8. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra 3» 7. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra 3» 6. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra 3» 5. sērija

Rivjēra
Anotācija

«Rivjēra 3» 4. sērija

Rivjēra