• Ceturtdiena, 2020. gada 20. februāris
  • Vārda diena: Smuidra, Vitauts, Smuidris
  • Rīgā +5.7°C, - vējš 0m/s, 762mm Hg, 78%
LSM Bērnistaba

Ar zilā paklāja pasākumu oficiāli atklāts 63. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss

Eirovīzija

6. maijā Lisabonā oficiāli tika atklāts 63. starptautiskais Eirovīzijas dziesmu konkurss. Interesanti, ka šoreiz atklāšanas ceremonijas paklājs, kura vienā pusē pulcējas mediji, bet otrā - fani, bija nevis sarkanā, bet gan zilā krāsā. Ieskaties foto galerijā no svinīgā notikuma!

Zilais paklājs bija izklāts gar Težū upes krastu, bet atklāšanas ceremonija norisinājās Mākslas, arhitektūras un tehnoloģiju muzejā «MAAT» («Museu de Arte, Arquitetura e Tecnologia»). 

Sarkanā paklāja ceremonija ik gadu ir viens no Eirovīzijas spožākajiem notikumiem, gaidot starptautisko Eirovīzijas dziesmu konkursu. Tas ir svarīgs mirklis visiem dalībniekiem, kuri ceļā uz atklāšanas pasākuma vietu uz sarkanā paklāja sastop preses pārstāvjus un fanus no visas pasaules. Tā ir arī pēdējā iespēja atpūsties nepiespiestā atmosfērā pirms ģenerālmēģinājumiem un TV tiešraidēm. 

Tā kā šī gada konkursa tēma ir saistīta ar okeānu, organizatori šogad sarkano paklāju nolēmuši aizvietot ar zilu. Izpēti fotogaleriju no pasākuma, kurā piedalījās arī Latvijas pārstāve Laura Rizzotto!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!