• Otrdiena, 2020. gada 7. jūlijs
  • Vārda diena: Maruta, Alda
  • Rīgā +13.6°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Mans mīļais Ramons» 22. - 26. sērija

Mans mīļais Ramons

Pirmdiena, 7. maijs

22. sērija

Sofija nolēmusi tēvu un visus viņa partnerus nodot policijai, lai pati beidzot varētu doties meklēt Ramonu. Viņa uzmeklē Valenti, bet viņš saka, ka par Ramonu neko nezina. Pēc tam zvana Ramonam. Ramons lūdz, lai Valente nestāsta par viņu Sofijai, jo viņš jau esot iemīlējies Favjolā. Un Sofija esot izpostījusi viņa dzīvi. Šo sarunu noklausās Dalija. Huana atkal dodas pārdod tako krustojumā, bet policija pieprasa ielu tirdzniecības atļauju. Ortensija zvana Fransisko un pabrīdina, ka Ramons māca Favjolai braukt un ne tikai. Fransisko atbild, ka viņam vienalga, jo viņi ir izšķīrušies. Osvaldo zaudējis kazino 4000 peso. Viņam ļoti vajag naudu jaunam auto, tāpēc atkal domā par eksāmenu jautājumu pārdošanu. Agustins sarīko skandālu Roksanai, ka viņa vēlas braukt atpakaļ uz Meksiku, bet pēc tam atvainojas par savu greizsirdību un ļauj Roksanai braukt pēc jauki pavadītas dienas.

 

Otrdiena, 8. maijs

23. sērija

Lai Ortensija nedabūtu kaseti, Horhe paņem to līdzi. Hulio pārmet Virhinijai, ka, izstāstīdama Ortensijai par Margaritas un Antonio attiecībām, viņa izraisījusi nevajadzīgu konfliktu. Viņš arī atzīstas, ka sen būtu pametis sievu, ja spētu apmaksāt savus parādus. Tā kā Margarita kļuvusi par precēta vīrieša mīļāko, Ortensija izliek meitu no mājām. Kamēr Djego nomierināsies, Antonio un Margarita nolemj netikties. Horhe un Andrea aiznes kaseti Pedro, taču tajā ir pavisam cits ieraksts.

Trešdiena, 9. maijs

24. sērija

Mašīna, kuru labojis Čirka, atkal ir salūzusi. Ramons saka Favjolai, ka tas ir savādi. Bet Antonio liek Ramonam visu pārbaudīt. Horhe un Andrea meklē kaseti mājās, taču neatrod. Luisa par to paziņo Huanai. Hulio rodas aizdomas, ka tajā varētu būt iesaistīta Virhinija, taču viņa visu noliedz. Antonio sola Ramonam, ka atvainosies Huanai, jo savulaik viņu neaizstāvēja. Pedro vaicā Huanai, vai viņa uzticas Hulio, un iesaka uzmanīties.

Ceturtdiena, 10. maijs

25. sērija

Ramons mierina Favjolu, kura bēdājas par kasetes pazušanu. Margarita izstāsta Porfirio par kasetes eksistenci, kā arī to, ka tā ir pazudusi.Margarita aiziet uz Ortensijas mājām pēc dokumentiem un mantām.

Kad Antonio aiziet uz skolu pēc dēla, viņu gaida pārsteigums – ir ieradusies Roksana. Hulio ieliek kaseti Horhes istabā kumodes atvilktnē, zinādams, ka Luisa nesīs tur nolikt tīro veļu. Luisa uziet kaseti un nospriež, ka laikam nav to pamanījusi, kaut gan bija tur meklējusi jau agrāk. Hulio paņem kaseti pie sevis un aiznes to Pedro, bet vispirms uztaisa kopijas.Fransisko saņem zvanu no juristu biroja. Viņam paziņo – ja viņš nedēļas laikā nesamaksāšot parādu, tad tikšot apķīlāta viņa manta.

Piektdiena, 11. maijs

26. sērija

Huana raizējas, ka pēc apdrošināšanas naudas saņemšanas varētu rasties problēmas. Fransisko zvana Agustinam un lūdz aizdot naudu. Ramons saka Favjolai, ka mašīnai esot bojāti gultņi, bet tos atsevišķi nevarot nomainīt. Esot jāmaina visa rumba. Favjola saka, ka liks Dalijai zvanīt uz veikalu, kur rumba tika pirkta. Horhe saka Andreai, ka turpmāk izturēsies pret viņu kā brālēns un centīsies aizmirst savas jūtas pret viņu. Dalija saka Favjolai, ka Ramons viņu neuztverot nopietni, jo joprojām esot iemīlējies Sofijā. Dalija aicina Čirku pusdienās. Antonio saka Favjolai, ka virsstundu darbs autoservisā esot radījis iztrūkumu. Pedro zvana Hulio un saka, ka raizējoties par viņa mātes veselību.  Luisa saka, ka vēl padomās, vai joprojām būs Benito līgava. Virhinija saņem zvanu, ziņojot Hulio, ka ir jādodas pie mātes Anselmas. Ortensijai uz ielas paliek slikti. Favjola iztaujā Ramonu par Sofiju. Dalija mēģina flirtēt ar Pončo un aicina viņu pusdienās. Pončo par to ir priecīgs.

 

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 117. (nosl.) sērija 1

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 107. - 111. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 102. -

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 97. - 101. sērija

Mans mīļais Ramons
Anotācija

«Mans mīļais Ramons» 92. - 96. sērija

Mans mīļais Ramons