Latvijas telpu futbola čempionāta finālspēle FC "Petrow/Jelgava" - FK "Raba"

Dramatiski šodien atrisinājās otrā finālspēle Latvijas čempionātā telpu futbolā starp FC «Petrow/Jelgava» un FK «Raba» komandām. Pirmajā duelī graujošu uzvaru ar 11-2 guva jelgavnieki. Savukārt šoreiz pirmos vārtus guva FK «Raba» futbolisti. Taču diezgan ātri FC «Petrow/Jelgava» spēlētāji spēja atbildēt ar trim rezultatīviem sitieniem, kad izcēlās Maksims Seņs, Artūrs Mhitarjans un Dmitrijs Kuzmins. Otrajā puslaikā rabietis Vlads Rimkus vienus vārtus atguva. Bet 3 minūtes pirms pamatlaika beigām, jau spēlējot ar tukšiem vārtiem, Artūrs Strazdiņš panāca izlīdzinājumu 3-3. Nācās spēlēt papildlaiku. Pirmā papildlaika beigās kļūdījās FC «Petrow/Jelgava» vārtsargs Igors Labuts, un Rimkus panāca jau 4-3 FK «Raba» labā. Tūlīt pat Strazdiņš guva savus otros vārtus un uz tablo jau 5-3. Jelgavnieki vēl guva 4 vārtos, bet tik un tā uzvaru ar 5-4 svinēja FK «Raba» futbolisti.

Inetrvija - Artūrs Strazdiņš, FK «Raba» futbolists

Zelta sērijā tagad ir līdzsvars. Bet bronzas sērijā pašlaik otrreiz tiekas Jēkabpils Lūši/Ošukalns un Nikars futbolisti. Pirmajā spēlē uzvarēja Nikars.