Pirmdiena, 7. augusts

1. sērija

Meitenes-invalīdes tēvs tiek apsūdzēts uzbrukumā viņas draugam, kurš ir fotogrāfs un tika uzņēmis visai atklātas viņa meitas fotogrāfijas un ievietojis tās internetā. Tiesnesis Nikolajs Jeršovs ir jauns, taču ļoti principiāls. Viņam jānoskaidro, vai veiksmīgs biznesmenis varēja ar nazi uzbrukt meitas draugam. Liecināt pret tēvu ir gatava arī meita. Taču apsūdzētais kategoriski noliedz, ka būtu veicis slepkavības mēģinājumu.

Otrdiena, 8. augusts

2. sērija

«Aklais» randiņš beidzas ar tiesas prāvu. Vīrietis internetā vienojies ar nepazīstamu sievieti par tikšanos viesnīcā, bet, ieradies tur, sastop savu sievu. Apsūdzības versija ir tāda, ka vīrietis greizsirdībā nogalinājis sievu. Viņš apgalvo, ka tā ir bijusi nejaušība. Uzklausot visas puses un lieciniekus, tiesnesim Jeršovam jānoskaidro patiesība.

Trešdiena, 9. augusts

3. sērija

Tiesā tiek izskatīta lieta par uzbrukumu PolīnaiKorņilovai. Viņai parkā ar pudeli vairākas reizes ir iesists pa galvu. Aizdomās tur Igoru Lukjanovu. Polīna kā surogātmāte par atlīdzību ir iznēsājusi Igora un viņa ar vēzi slimās sievas bērnu.

Ceturtdiena, 10. augusts

4. sērija

Mežā netālu no šosejas tiek atrasts uzņēmējas Gradovas līķis. Gradovai piederēja restorānu tīkls. Slepkavībā vaino autovadītāju, kurš Gradovu pēc viņas znota Borisa lūguma vedis uz pilsētu. Tiesnesim šajā lietā kaut kas nedod mieru.

Piektdiena, 11. augusts

5. sērija

Divi brāļi – narkomāni – iekļuvuši kaimiņa dzīvoklī, gribēdami gūt prāvu laupījumu, taču kaimiņš negaidot pārradies mājās, un abi uz apsūdzēto sola nokļūst ne vairs par zādzību, bet par laupīšanu un slepkavību.