28. sērija

Anete nolemj aiziet no darba redakcijā «Viņš+viņa». Kristaps pirmo reizi mūžā skrituļo. Astrīdai iepaticies Maļorkā tēlot Kristapa sievu, un viņa grib turpināt attiecības arī Latvijā. Niks atgriežas no Karību salām un paziņo, kurš paliks darbā pēc pārbaudes laika beigām. Astrīdai rodas ideja, kas apdraud Zuraba un Pētera ģimenes mieru. Emīlija darbojas kā starpniece starp Lauri un Kristīni. Zurabs, Astrīda un Pēteris negaidīti kļūst par vērtīgas lietas īpašniekiem.

29. sērija

Zurabs, Astrīda un Pēteris nolemj pārdot vērtīgo lietu, par kuras īpašniekiem kļuvuši. Zurabs ar pazīstama uzpircēja palīdzību mēģina Astrīdu un Pēteri apšmaukt. Visi apkārtējie pamana, ka trijotne sākusi uzvesties dīvaini un viņiem ir kaut kādi noslēpumi. Redakcijā ierodas sporta kluba īpašnieks Elvis un nokļūst neērtā situācijā. Dāvids ir šokēts, ieraugot, ka precēts vīrietis velk viņa mātei pirkstā gredzenu. Irīnai uzrodas negaidīts pielūdzējs, un viņa dodas uz randiņu.

30. sērija

Anete un Lauris sper nopietnu soli uz priekšu savās attiecībās. Dāvids pārmet mātei saiešanos ar precētiem vīriešiem. Emīlija un Veronika pamana, ka abu vīri uzvedas dīvaini, un nolemj viņus izsekot. Anete un Lauris reizē nokavē darbu un dara visu, lai noslēptu patieso iemeslu. Dāvids palīdz mātei atrisināt sasāpējušu problēmu. Emīlija un Veronika kopīgiem spēkiem piespiež Zurabu un Pēteri atklāt patiesību. Niks uzzina Anetes un Laura noslēpumu.