• Pirmdiena, 2020. gada 21. septembris
  • Vārda diena: Matīss, Modris, Mariss
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

JAUNA SEZONA! «Cytaidi latviskais». Latgales godi. Kāzas

Cytaidi latviskais

Kāzas ir godi, kas simbolizē pilnību, veselumu un pretstatu savienošanu. Katram mums savas atmiņas un pieredze par kāzām- savām vai draugu, radu, un tā pat mums arī katram savs priekštats par kāzām Latgalē, kas tik nav dzirdēts!

Mēs stāstīsism un rādisim divas šovasar piedzīvotas un pieredzētas kāzas Latgalē, būsim liecinieki, kā Ludzas Katoļu baznīcā prieterim Jānim Kalnam ‘’jā’’ vārdu teiks Kristīne un Roberts Mērpoļi un Vidsmužas baznīcas Galēnos pagalmu piepildīs 150 Jolantas un Kristapa Upenieku kāzu viesi, sveicot jaunlaulātos. Būsim klāt pie kāzu vārtiem, simboliskajiem tiltiem, redzēsim, kas jādara, lai jaunlaulāto dzīve būtu skaista, pārtīcīga, laimīga, lai to neskartu skauģu nenovīdība un vienmēr ceļā līdzās būtu mīlestība.

Līdzās ar latgaliešu parašām un rituāliem lieliski svinību gaitā iekļausies mūsdienu tradīcijas. Neiztrūks dziesmas, dejas, no pārpilnības lūztoši galdi un, protams, ‘’rūgts’’- tas  ikvienam radīs priecīgu klātbūtnes sajūtu latgaliešu kāzās.

Kāzās būs, un raidījumu vadīs vēsturnieks un latgaliešu mūziķis Arnis Slobožaņins, raidījuma scenārija autores Sandra Freiberga, Zita Kaminska.

Cytaidi latviskais Latgales godos.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Spāru svētki 2

Cytaidi latviskais

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Kapusvētki

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Spāru svētki

Cytaidi latviskais
Anotācija

«Cytaidi latviskais». Latgales godi. Kapusvētki

Cytaidi latviskais

Citādi latviskais. Latgales godi. Talkas

Cytaidi latviskais