Globālo klimata pārmaiņu mazināšana, videi draudzīgs un atbildīgs dzīves veids vairs nav tikai atsevišķas «zaļi domājošu» cilvēku grupas prioritāte, bet vienīgā iespēja veidot nākotni uz planētas Zeme. Tā ir rīcība, kas sākas ar mūs katru individuāli, ar ģimeni, bērnudārzu, skolu, darbavietu un, visbeidzot, ar sabiedrības ietekmi uz valstu valdībām pieņemt saprātīgus lēmums.

Mūsu divdesmitās sezonas mērķis ir aktīva Latvijas sabiedrības iesaiste vides problēmu apzināšanā, novēršanā un mērķtiecīga rīcība globālo klimatu pārmaiņu mazināšanai. Mainot savus ikdienas paradumus, mēs spējam mainīt vidi ap mums.

Lielu daļu raidījuma satura veido paši skatītāji, ik dienu raidījuma veidotāji saņem e-pastus un ziņas sociālajos tīklos ar lūgumu palīdzēt atrisināt sasāpējušas vides problēmas un pāridarījumus dabai.

Ar jaunu sparu un dabas spēku raidījuma divdesmitajā sezonā darbosies žurnālisti Kristaps Puriņš, Alberts Dinters un Inese Supe. Par intriģējošu un aizrautīgu saturu rūpēsies raidījuma redaktors un vadītājs Sandijs Semjonovs.

Par dabas norišu aizkulisēm skatītājus turpinās informēt dabas pētnieks Ilmārs Tīrmanis, viņa unikālie dabas portretējumi atklāj aizvien jaunus dabas noslēpumus.

Viena no šīs sezonas tematiskajām prioritātēm būs mūsu katra atbildība globālo klimata pārmaiņu mazināšanā, mājsaimniecībās radīto sadzīves atkritumu samazināšana un videi draudzīga dzīvesveida piemēru popularizēšana. Turpināsim arī viesoties pie sabiedrībā iemīļotiem cilvēkiem un rādīsim viņu piemēru zaļā dzīvošanā.

Īpašu skatītāju atzinību aizvadītajās sezonās izpelnījās dabas pētnieku portretējumi, kas atklāja līdz šim maz zināmas dabas vērtības un cilvēka acij slēptu burvību. Operatore Lelde Goba kadrēs dabu un portretēs cilvēkus tajā, tvers unikālus mirkļus un provocēs mūs visus skatīties dabā.