• Trešdiena, 2019. gada 26. jūnijs
  • Vārda diena: Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis, Ingūna
  • Rīgā +17.1°C, R vējš 0.4m/s, 767mm Hg, 56%
LSM Bērnistaba

1:1 Inga Spriņģe : Alvis Hermanis

1:1

Komentāri (17)

Uldis Kaļķukalns
Pilnībā piekrītu, Sprinģes "erudīcija" liek pūst un bālēt. Seklums kā uz paplātes :))
Ralph McCool
Man gan šķita, ka ar to kungu viss ir kārtībā.. - ar Ingu arī.. Doma par mazākuma atbildību demokrātijā ir pamatota.. - iedomāsimies, ka mums mājā ir vīrs, sieva, viņu trīs nepilngadīgie bērni, suns un kaķis.. Ja mēs sarīkotu ģimenes referendumu ar jautājumu: "Vai ir OK čurāt uz tepiķa?", visticamāk, vairākums ņemtu virsroku, bet atbildību par visu šo, tomēr uzņemtos mazākums.. - Hermaņa doma, manuprāt, ir pareiza! Spriņģes kundze turējās godam! - un arī dažbrīd smuki smaidīja ;)
kaulinsmiks
Tik pieredzējušam režisoram, pirms kaunināt tautiešus par ne-patriotismu, vajadzēja atcerēties psiholoģijas pamatus - Maslova vajadzību hierarhiju. Visas augstākās vajadzības (arī Dzimtenes mīlestība) kļūst pieejamas tikai tad, kad apmierinātas primārās fizioloģiskās un vajadzības, kas orientētas uz izdzīvošanu nākotnē. Pēc viņa paša aprēķiniem - 2/3 nācijas šīs vajadzības nav piepildījuši.
Bruno Gailitis
stella19651 Padomā lūdzu, ko tu vispār runā! Ar Itālijas naudu viegli aiziet pie ārsta Latvijā, jo protams uz kopēja fona tas ir lēti, bet kā ir ar Latvijas algu un pensiju sistēmu ? Joprojām domā ka lēti ?
Imants Robežnieks
Kritizēt viegli....tikai no kura tiltiņa. Liekās ka bija neizprotama intelektuālā bremze...tomēr
Aivars Legzdiņš
Paldies Ingai Spriņģei un Alvim Hermanim! Ir grūti dižas patiesības ielikt raidījuma formātā. Visu cieņu!
Kaspars Omuls
Hermanim ir taisnība tai ziņā, ka šobrīd vēlēšanu sistēma nav veidota sabalansēti. Cilvēks var būt daudz mācījies gan par ekonomiku, gan par filozofiju, politiku, utt, un viņam var būt ļoti skaidrs skats par to, kas kopīga labuma dēļ ir jādara. Bet, par spīti tam, viņa balss būs tikpat vērtīga, kā dzērājam, kurš to pārdod par 5 EUR jebkuram. Turklāt, mācīto cilvēku ir mazāk, nekā nemācīto, attiecīgi, sistēma ir konstruēta tā, lai nonāktu purvā.
======
No otras puses, es arī nepiekrītu dalījumam, ka esam "mēs", un ir "viņi". Jāņem vērā, ka cilvēkiem ir dažādi starta punkti, ģimene, no kuras katrs nāk, sabiedriskais slānis. Ja nu "mēs" uzskatām, ka esam tie apgaismotie un saprotošie, tad tā ir "mūsu" atbildība atrast veidu, kā uzrunāt un pārliecināt tos, kas, "mūsuprāt", nesaprot.
Harijs Vaišļa
Smuka un dumja. Un mazizglītotais trešdaļas Her Manis.
stella19651
No kura stāva mēs runājam? Dialogus var iedalīt pa stāviem.
Teiksim, pirmā stāva dialogs.
Pimajā stāvā runā aklais ar aklo, kurlais ar kurlo, ēdājs ar ēdāju, gulētājs ar gulētāju. Te
pieder runas par laiku un slimībām, par to, cik bērniņš gudrs un cik kaimiņu Jūle nekrietni izdarījusies.
Kāpēc daudzi cilvēki nevar sarunāties, iesāk un apklust?
Nav par ko runāt. Tāpēc, ka katrs runā savā stāvā.
I.Ziedonis
Tieši tas notika ar Spriņģi un Hermani.
Sprinģe var intervēt politikus ,ar Alvi nav tik vienkārši.
Viktors Steins
Noskatījos to sarunu . Šis indivīds ir Gebelsa cienīgs tips . Augstprātīgs narciss , īstens '' ārietis '' . Pats par sevi ir visaugstākajās domās - pret pārējiem attieksme kā pret kukaiņiem . Nebrīnos - ka viņam tas kādu reizi slikti beigsies . Nobeigšu ar šim morālajam kroplim adresētu sveicienu '' Sieg Heil ! ''
stella19651
Ej ārstēties!
Raivo Jutāns
Tikai kad aizskāra pensionāru jautājumu, tad atbilde bija: „Mums ir unikāla iespēja dzīvot Latvijā!” ; ) Vai katrs no pensionāriem var atļauties radzenes transplantācijas operāciju €4,000 apmērā? Sevišķi vientuļie pensionāri! (Pie nosacījuma, ka ES ir aizliegusi šādas operācijas veikt valsts klīnikās, tad būtu €600. Lūdzu, brauciet uz Tallinu vai Viļņu!) Labi, ja pensionāriem ir dēls kā Alvis Hermanis, bet ja nav? Labi ir dzīvot Latvijā!?
stella19651
Izbeidziet!Kā jau Alvis teica,tas nav arguments ,lai noniecinātu savu valsti.Mana māsa jau 8 gadus dzīvo Itālijā ,un katru reizi ,kad atbrauc uz Latviju, dienas kartībā ir zobuārsts , sieviešu ārsts ,analīzes,frizieris jo lēti.
Juris Vaters
Arī man patika, Ingai tas bija labs treniņš un iespēja ātri reaģēt, runājot ar neparastu cilvēku.Visa cieņa Hermanim kā profesionālim, however...es baidos ka megalomānijas liesmas bieži,apzināti un bez kontroles izrāvās ārā.Es domāju ka parasti netiek piedotas piezīmes par mazizglītoto pūli vai zombētiem Saskaņas atbalstītājiem.Tas nebija labi, Mr.Hermanis,Jūsu tēvam(kuru mēs visi zinām no "Cīņas" un "Globusa") tas noteikti nepatiktu.Ideja par mazākuma atbildību patiešām laba.Inga izdarīja labu darbu, jautājumos bija ielikta gan doma gan darbs gan personiskā attieksm.Apsveicu
Ilze Babra
Viss kārtībā ar šo interviju. Forša saruna. Paldies Springjei par to, ka ataicināja Hermani salikt visu smuki pa plauktinjiem pēc vēlēšanām. Kā man patīk Hermanja spēja tik kulturāli izteikties par cilvēkiem, kuru "smadzenes pastāvīgi atrodas atpūtas režīmā"!
stella19651


Arī šis riekstiņš Spriņģei izrādījās par cietu.Smalkos Hermaņa domu pavedienus nespēja līdz galam uztvert.Varēja jus ,ka ari Hermanim bija grūti ar tik zemas raudzes intelekta butni sarunāties.Kaut kā nesaslēdzās.Man liekas ,ka viņam palika garlaicīgi.Hermanim tas raksturīgi ,vinam paliek garlaicigi, un tad viņš pūš un elš.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!