• Trešdiena, 2020. gada 30. septembris
  • Vārda diena: Menarda, Elma, Elna
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

«Oskara laboratorija» - jauns raidījums bērniem par zinātni un eksperimentiem!

Oskara laboratorija

Krāšņi eksperimenti, interesantas tēmas un sižeti par to, kas interesē bērnus – tas viss un vēl daudz citu neparastu lietu jau no 7.oktobra raidījumā «Oskara laboratorija». Kāpēc tāds nosaukums ? Tāpēc, ka viens no raidījuma vadītājiem būs īsts robots – jā robots, kas ir pieauguša cilvēka augumā un dzīvo Igaunijā – AHHAA Zinātnes centrā. Un šo robotu sauc Oskars!

Tieši pie Oskara iekārtota raidījuma studija un tieši tāpēc raidījuma nosaukums ir «Oskara laboratorija». Bez Oskara raidījuma vadītāja lomā iejutīsies arī visīstākais zinātnieks Vjačeslavs Kasčejevs. Viņš tik labi māk pastāstīt sarežģītas lietas, ka nevar iedomāties labāku raidījuma vadītāju. Tātad, kopā ar robotu Oskaru viņi 8 sēriju garumā stāstīs par visdažādākajām tēmām – kosmosu, cilvēka ķermeni, elektrību, dabas parādībām un daudz, daudz citām. Būs arī atsevišķs raidījums, kas veltīts tam, kā uzņem kino! Taču galvenais, protams, ir eksperimenti, kuri «Oskara laboratorijā» norisināsies nepārtraukti – būs sprādzieni, dūmi un arī smakas… Kā saka raidījuma vadītājs Vjačeslavs – zinātne ir tik interesanta, ka to ir jāredz un tikai to redzot var iemīlēt fiziku, matemātiku un ķīmiju! Skatieties «Oskara laboratoriju» sestdienu rītos un jūs redzēsiet, ka nekas nav neiespējams un dažu labu eksperimentu no raidījumā redzētā varēsiet atkārtot arī mājās. Raidījumu veido producentu kompānija «Brīvdienas», kas ir autori daudziem Latvijā labi zināmiem TV raidījumiem.

«Oskara laboratorija» - tas ir diezgan ekstrēmi, jo tās saimnieks ir īsts robots!!! Pirmajā raidījumā mums mati celsies stāvus vārda tiešajā nozīmē, jo stāstīsim par elektrību ! Uztaisīsim tādu miglu, ka tās dēļ raidījumam pienāks beigas!

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Oskara laboratorija. 8. sērija

Oskara laboratorija

Oskara laboratorija. 7. sērija

Oskara laboratorija

Oskara laboratorija. 6. sērija

Oskara laboratorija
Anotācija

«Oskara laboratorija» 7. sērija

Oskara laboratorija

Oskara laboratorija. 5. sērija

Oskara laboratorija