• Svētdiena, 2020. gada 12. jūlijs
  • Vārda diena: Indriķis, Ints, Namejs
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

7. oktobra «Saknes debesīs»

Saknes debesīs

Kad amerikāņu Dieva vārda sludinātājam  Kenetam Heigenam (Kenneth Hagin), kurš ietekmējis lielu daļu Kristus sekotāju šajā pasaules daļā, jautāja: „Ja jums būtu iespēja sākt dzīvi no jauna, ko jūs darītu citādāk?”, viņš atbildēja: „Kalpotu Svētdienas skolā!” Vēsture rāda, ka  dažādi  režīmi savos plānos veiksmīgi iesaistīja arī bērnus un jauniešus. Tiesa, tam bija dažādi, arī ne tik pozitīvi rezultāti. Kā tas notiek šodien?

7. oktobra raidījumā saruna ar biedrības  „Mentor Latvia” programmu vadītāju Janu Priednieci un biedrības „Jauniešu virzība” vadītāju un Mateja baptistu draudzes  Pusaudžu kalpošanas vadītāju Edgaru Deksni par valodas kodiem, kas palīdz uzrunāt jauniešus iesaistīties sabiedrības dzīvē, veidojot savu dzīvi interesantāku un apgāžot stereotipus, ka mūsdienās jaunie ļaudis grib lielu darba samaksu un paši neko negrib organizēt. 

Video stāsts par draudzi, kas veidojusies Atmodas laikā, uz sarunām pulcējoties vietējo draudžu jauniešiem. Kopš tā laika pagājuši vairāk kā divdesmit gadi, un daudzi no viņiem vairs sen nav jaunieši... Tomēr šī vieta pievelk arī šodienas paaudzes jauniešus, kuriem  draudze ir viņu mājas un ģimene.

Komentāri (1)

Spodra Purviņa
Ticību! Cerību! Mīlestību! Ik mirkli!
Paldies! Mīļi. Sirsnīgi. Patiesi.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs

Saknes debesīs (ar subtitriem)

Saknes debesīs