• Otrdiena, 2020. gada 29. septembris
  • Vārda diena: Mihails, Miķelis, Mikus, Miks
  • Rīgā +14.0°C, - vējš 0m/s, 761mm Hg, 86%
LSM Bērnistaba

V.I.P.

V.I.P.

Šovakar Uģim Jokstam vienā «kabatā» ir 20 jautājumi, bet otrā «kabatā» 1500 eiro. Tikai puse jeb 10 pareizas atbildes uz erudīcijas jautājumiem, un vienai komandai būs iespēja tikt pie naudas balvas. Izskanēs jautājumi par vālodzi, suni, sāli, Jaunzēlandi, Limbažiem u.c. Finālā piedalās Sandas Blomkalnas un Jāņa Siliņa komandas.

Dalībnieki:

Sanda Blomkalna, komandas kapteine  Ar komandu iepazinās studiju laikā Latvijas Universitātes Fizikas, matemātikas un optometrijas fakultātē, kad līdzdarbojās Studentu padomē, organizējot pasākumus. Patīk grafiskais dizains, matemātiskā modelēšana. «Ir lietas, kas jādara», komandai  teica Sanda, pirms doties uz šo spēli.

Liene Nebare, mācās kļūt par mazpilsētas «bīstamo mājsaimnieci» un pierast pie citāda dzīves ritma. Ikdiena paiet rūpēs par  meitiņu. Ar prieku dodas uz Latvijas Kultūras akadēmiju, kur smeļas iedvesmu un prieku no darba ar studentiem. Patīk svinēt svētkus un dzīvi, tāpēc bieži  uzņem ciemiņus un apliecina savas kulinārijas prasmes.

Agnese Kokina, raksta doktora darbu bioloģijā Latvijas Universitātē un māca medicīnas studentiem bioķīmiju. Piedalās bioloģijas olimpiāžu sagatavošanā un trenē komandu starptautiskajai bioloģijas olimpiādei un Eiropas Savienības dabaszinātņu olimpiādei. Beigusi bērnu mākslas skolu, kas palīdz, zīmējot dīvainas ilustrācijas.

Jānis Siliņš, komandas kapteinis  Strādā tūrisma aģentūrā «Kolumbs» aviobiļešu speciālista amatā. Aizraujas ar erudīcijas spēļu apmeklēšanu un arī vadīšanu. Patīk aktīvā atpūta, ģeogrāfija un vēsture. Darbojas Vidzemes jauno ģeogrāfu skolā. Aktīvi seko līdzi jaunumiem sporta (īpaši hokeja) pasaulē.

Rihards Rainbahs, kapteiņa labs draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Strādā santehnikas jomā. Ir ļoti specifiskas zināšanas specifiskās tēmās. Apmeklē dažādas erudīcijas spēles un ir vienmēr gatavs jaunu zināšanu iegūšanai.

Arnis Lasmanis, kapteiņa labs draugs un prāta spēļu komandas biedrs. Eksportē klientu apkalpošanas pakalpojumus. Brīvajā laikā skrien vai padziļina zināšanas pasaules vēsturē.

Komentāri (2)

Sandra Freiberga
Gita, paldies! Jums taisnība!
Gita Morris Vāgenheima
Aizraujoša spēle! (Tikai piens laikam tomēr būs "ēzeļmātes" nevis ēzeļa, kā lasāms pareizajā atbildē. Tāpat kā kamieļmātes nevis kamieļa, vai ķēves - nevis zirga.)

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 28. septembris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 21. septembris

V.I.P.