Vācijas kausa izcīņa hokejā. Latvija – Vācija

Vācijas kausa izcīņā hokejā Krēfeldē Latvijas izlase pret mājinieku valstsvienību. Gluži kā treniņš pirms fināla rīt – šovakar zaudējums 0 pret 2. Abām valstsvienībām pirmajā spēlē uzvaras pret Vācijas olimpisko izlasi – vāciešu galvenajai komandai 7-2, Latvijai 4-2. līdz ar to jau līdz šai cīņai bija skaidrs, ka rīt abas komandas vēlreiz tiksies savā starpā, tikai finālā.

Šodien kā treniņspēle, vārtos Rūdolfs Gusts Lazdiņš. Pēc pirmā perioda 0-0, bija vairākas labas izdevības, mūsējiem īpaši trešdaļas izskaņā. Turpinājumā arī labi darbojās abi vārtsargi, un vārti netika gūti arī līdz otrā perioda beigām.

Trešajā periodā Marks Nēbels tomēr izvirzīja vadībā Vāciju., palika piecarpus minūtes. Mūsējie vēlāk mainīja vārtsargu pret laukuma spēlētāju un ielaida ripu tukšo vārtos 0 pret 2, šodien zaudējums.

Rīt fināls Latvija – Vācija pulksten 15.30 arī LTV 7 tiešraidē.