Pirmdiena, 7. novembris

3685. sērija

Ēriks uzzina, ka zāļu pētījumā Floriāns ir ielozēts placebo grupā. Viņš lūdz Hannesam pierunāt profesoru Bertoldu, lai Floriānu pārliek zāļu grupā. Hanness viņam atsaka. Ēriks nevēlas atbalstīt Ariānu Roberta iekarošanas plānā. Ariāna nedomā atkāpties. Roberts vēlas mazināt Lijas aizdomas un lūdz Ariānai ievērot distanci. Kristofs piedāvā Rozālijai atkārtot boules spēles treniņu, pirms tam liekot Alfonsam un Hildegardei apsolīt, ka viņi apzināti spēlēs slikti, lai Rozālija varētu uzvarēt. 

Otrdiena, 8. novembris

3686. sērija

Floriāns paziņo Ērikam, ka nevēlas mainīt grupu un viņam ir svarīga pētījuma godīga norise. Baronese piedāvā Maijai doties uz darba pārrunām Minhenē, kur viņai būs iespēja saņemt cepuru pasūtījumus slavenā modes firmā. Maija nevēlas doties uz Minheni, jo baiļojas par Floriāna veselību. Floriāns un Hanness nolemj pateikt Maijai, ka Floriāns ticis antibiotiku grupā. Rozālija atsaka Kristofa piedāvājumam pavadīt viņu uz Parīzi, bet tad uzzina, ka kafejnīcā nepieciešama jauna investīcija, un pārdomā. Gerijs nejauši uzzina par Kristofa lūgumu Zonnbīhleriem manipulēt pārbaudes spēles gaitu un izsaka viņam aizrādījumu.

Trešdiena, 9. novembris

3687. sērija

Rozālija dodas ar Kristofu uz Parīzi un sastāsta Mihaelam melus par draudzeni Freiburgā. Parīzē Kristofs pieliek visas pūles, lai pavedinātu Rozāliju. Mihaelam sāk rasties aizdomas par Rozālijas brauciena patieso galamērķi. Maija neveiksmīgi mēģina pārliecināt Mihaelu dot Floriānam īstās zāles. Tad Maija pamana Mihaela dokumentos, kuras tabletes ir īstās antibiotikas, un vēršas pēc palīdzības pie Konstances. Andrē nolēmis uzvarēt boules turnīrā, lai varētu saņemt galveno balvu, viņš apsola savam spēles partnerim Gerijam, ka uzvaras gadījumā palīdzēs viņam iekarot Širīnas sirdi. 

Ceturtdiena, 10. novembris

3688. sērija

Mihaels uzzina, ka Rozālija sameloja un bija Parīzē kopā ar Kristofu. Lija iesaka Rozālijai izstāstīt Mihaelam patiesību un atvainoties. Kad Rozālija nolemj to darīt, Mihaels padzen viņu no kopīgā dzīvokļa. Konstance lūdz Maijai laiku apdomāties, jo zādzība no medikamentu skapja ir nopietns noziegums, bet tad nolemj izmantot šo iespēju savā labā un dodas pie Ērika meklēt sabiedroto. Lija un Roberts gatavo Lijas mātei pārsteigumu dzimšanas dienā. Verners arī vēlas piedalīties svinībās un atklāj, ka viņam jaunībā bija īsa mīlas dēka ar Lijas māti. Boules turnīrā uzvar Zonnbīhleri. Andrē jūtas pievilts un apvaino Geriju.

7+