• Piektdiena, 2021. gada 22. janvāris
  • Vārda diena: Austris
  • Rīgā skaidrs, +2 °C, D vējš, 5,66m/s
LSM Bērnistaba

V.I.P. 7. decembris

V.I.P.

Savu «Veiksmi. Intuīciju. Prātu» pārbaudīs seši erudīti, kuri pie Uģa Joksta uz spēli nāk pirmo reizi. Aivars Jurševskis izveidojis Zemgales vidusskolas skolotāju komandu, un gatavs saviem skolēniem apliecināt, ka kļūdīties ir cilvēcīgi. Renārs Penezis saaicinājis draugus un studiju biedrus, lai pārbaudītu, ko spēles apstākļos spēj pasmelt no sava zināšanu kopuma.

Dalībnieki:

Aivars Jurševskis, komandas kapteinis, Zemgales vidusskolas fizikas, matemātikas un ģeogrāfijas skolotājs. Skolotājs jau 15 gadus, patīk būt starp jauniešiem. Pat naktīs nodarbojas ar Vikipēdijas papildināšanu un jaunu šķirkļu veidošanu. Aktiera talants tiek slīpēts Slampes amatierteātrī „Spārni”.

Kristiāns Jakubovskis ir Zemgales vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājs. Dejo tautasdejas, piedalījies Vispārējos latviešu dziesmu un deju svētkos. Interesējas par vēsturi, pēta ciltskokus. Studē Latvijas Universitātē, lai būtu vēl labāks skolotājs.

Tija Vīksna dzimusi gadā, kad cilvēku uz pasaules bija par 4 miljardiem mazāk nekā tagad. Zemgales vidusskolas vizuālās mākslas skolotāja, ir tik daudz hobiju, ka tiem nekad nepietiek laika. Radoša visdažādākajās izpausmēs.


Renārs Penezis, komandas kapteinis. Uzaudzis Cēsīs, bet kopš studiju laikiem dzīvo Rīgā. Darbojas loģistikas nozarē. Ar sportu uz «tu». Spēlē basketbolu, brauc ar velosipēdu, aizraujas ar raundnetu. Vadījis sporta raidījumu Latvijas radio 5. Projekta «Apēst Latviju» autors. Dzīves moto – dari vairāk to, kas sagādā prieku, un īsai snaudiņai vienmēr laiks atradīsies.

Toms Lapsa, kapteiņa draugs un kursabiedrs. Strādā par transporta menedžeri. Ikdienā ir pozitīvs un apveltīts ar labu humora izjūtu. Tomam garšo ēst un patīk labi pavadīt laiku. Spēlē basketbolu un apmeklē sporta zāli. Dažreiz darbojas kā video operators draudzenes futbola komandas spēlēs. Sirdī kuldīdznieks.

Madara Šneidere, laba kapteiņa draudzene. Pēc profesijas sistēmanalītiķe. Piedalās triatlona sacensībās. Skapi neizmanto drēbju uzglabāšanai, bet gan vairāk ekā 100 galda spēļu kolekcijai. No tēva pilota mantojusi vēlmi lidot virs mākoņiem. Izbauda dabu, klusumu un laiku vienatnē. Uzaugusi no Kuldīgas netālu esošajā Mežvaldē.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts 3

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 25. janvāris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 18. janvāris

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts

V.I.P.