Latvijas - Igaunijas basketbola līga. BK "Ogre" - "Viimsi/Sportland"

Pēc nepārliecinoša spēles sākuma, ceturtdaļas vidusdaļā Ulda Švēdes trenētā “Ogre” uzlaboja sniegumu uzbrukumā, kas apvienojumā ar stabilu aizsardzība deva priekšnoteikumus, lai mājinieki varētu veikt desmit punktu izrāvienu un pārņemtu vadību. Izcili spēlē iegāja Kārlis Apsītis, kurš nākot uz maiņu bija viens no būtiskākajiem Ogres uzbrukuma balstiem. Uzņemto ritmu Ogrei gan neizdevās turpināt. Vīmsi saasināja spēli, lielākoties izmantojot Ogres pieļautās kļūdas. Apsīša 16 punkti pirmajās divdesmit minūtēs tomēr ļāva puslaiku pabeigt ar viena punkta pārsvaru. Turklāt svarīgās epizodēs Ogre nosargāja savu grozu neskartu. Mājiniekiem piederēja pārsvars aizsardzībā izcīnītajās bumbas pie sava groza 12 pret 9.

Otro puslaiku Ogre iesāka ar izcilām darbībām aizsardzībā un pateicoties Apsīša, Zēberga un Lasenbergam sniegumam aizvadīja rezultatīvāko ceturtdaļu šajā spēlē. Atlikušajā laikā igauņi neatrada veidu kā apturēt Apsīti un aizvadot karjeras rezultatīvāko spēli – gūstot 34 punktus, ļāva Ogrei pārtraukt piecu zaudējumu sēriju. Panākums pret pagājušās sezonas finālisti Vīmsi ar 88:74.