• Ceturtdiena, 2018. gada 13. decembris
  • Vārda diena: Veldze, Lūcija
  • Rīgā -1.8°C, R vējš 0.4m/s, 760mm Hg, 90%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 8. janvāris

V.I.P.

Dalībnieki:

Ārija Vāciete, komandas kapteine. Vecmāmiņa diviem mazbērniem. Vienmēr atrod sev arī kādu īpašu nodarbi, šobrīd tā ir itāļu valoda, to mācās katru dienu. Erudīcijas pārbaude dažādos veidos sagādā prieku un azartu. Patīk agri vasaras rīti, aizaugušas burkānu dobes, ķirbji un komposta kaudzes.

Svetlana Orlova, kapteines māsīca, abām ir kopīga vecmāmiņa, kura cēlusies no Ludzas igauņiem. Svetlana 30 gadus māca latviešu valodu mazākumtautību bērniem Daugavpils 6. vidusskolā. Vada pilsētas arodorganizāciju, mīl dzīvniekus, patīk ceļot, apmeklēt teātri, ir optimiste, vienmēr tic labajam.

Ināra Čipāne, kapteines vedekla un kapteine. Absolvējusi Latvijas Universitāti, strādā Optometrijas centrā. Viņas somiņā vienmēr ir kāds krustvārdu mīklu žurnāls. Pacietīga, neatlaidīga, rokdarbniece, labprāt klausās klasisko mūziku.

Ģirts Trencis, komandas kapteinis, ir no Jūrmalas. Patīk pavadīt laiku kopā ar ģimeni, garšo saldumi. Kopā ar draugiem  izbauda karstas diskusijas par politiku un ekonomiku, patīk sacensība, iecienījis Edgara Liepiņa teicienu: ”Vajag tik rakt!”

Sindija Trence,kapteiņa dzīvesbiedre, sabiedrības veselības speciāliste. Vasarās peld, brauc ar velosipēdu, aukstajā laikā labprāt ceļo uz siltajām zemēm. Sirdslieta ir mūzika, literatūra un pavārmākslas izpausmes ģimenei, labprāt audzina bērnus un vīru.

Signe Subatniece, Trenču ģimenes draudzene, bijusī jūrmalniece, tagad rīdziniece. Rīgas Stradiņa Universitātes Onkoloģijas institūta pētniece un universitātes programmas ‘’Sabiedrības veselība’’ vadītāja. Brīvā laika ir maz- nedaudz  ceļošanai, sniega dēlim un latviešu kino, bet pamatā tas veltīts disertācijai.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. 10. decembris. Fināls! 6

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. decembris

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 10. decembris. Fināls!

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P.

V.I.P. 6

V.I.P.