5. sērija.

Slimnīcā valda satraukums, jo Anetes dzīvībai draud briesmas. Lauris lieto alkoholu un izmanto Rūtu kā personisko šoferi. Rūta aizved Lauri mājās un cenšas iepatikties Laura vecākiem. Gan Ralfs, gan slimnīcas personāls visiem spēkiem mēģina noskaidrot, no kā Anetei palicis slikti. Lauku opis Antons priecājas par topošo medus reklāmu un mēģina piekukuļot Kristapu. Rūta atklāj, kāpēc Anete nokļuvusi reanimācijā. 

6. sērija.

Ralfs atved Aneti mājās no slimnīcas. Anete pārmet Oskaram noziedzīgu rīcību. Oskars jūtas nepamatoti apvainots un pāradresē apvainojumus Laurim. Lauris savu vainu noliedz. Samanta ierodas Ralfa fotostudijā un apbrīno Ralfa fotogrāfijas. Ralfs mēģina panākt, lai Anete neizturas tik vieglprātīgi pret savu drošību. Rūtas un Kristapa attiecības ir uz izjukšanas robežas. Notiek jauns uzbrukums Anetei. 

7. sērija.

Ralfam un Anetei rodas aizdomas par to, kas organizē uzbrukumus Anetei. Rūta mēģina piesegt Laura dzeršanu un slepus strādā viņa vietā. Veronika un Zurabs atsakās ticēt, ka uzbrukumus Anetei kāds speciāli organizē. Niks uzņemas izveidot reklāmas kampaņu Antona viesu namam. Samantai aizvien vairāk iepatīkas Ralfs. Ralfs nolemj izmantot Samantas simpātijas sava mērķa sasniegšanai.

8. sērija.

Anetes un Samantas attiecībās valda kara stāvoklis. Nikam ir melnā diena – vairāki redakcijas darbinieki draud ar aiziešanu no darba. Saslimst modele, un Ralfs piedāvā Anetei ieņemt modeles vietu. Ralfs fotografē Aneti, un Samanta pieķer abus divdomīgā situācijā. Redakcijā notiek darbs pie jaunas reklāmas kampaņas. Samanta mēģina noslēpt no Ralfa, ka viņai ir draugs Dāvids. Rūta vēlu vakarā ierodas mājās pie Laura.