Baltijas kauss handbolā Latvija - Lietuva

Ar mazrezultatīvu zaudējumu Baltijas kausa izcīņas turnīru noslēgusi Latvijas izlase. Mačā par trešo vietu mūsējiem pretī stājās lietuvieši, kas vakar pusfinālā lielu laiku esot vadībā minimāli piekāpās Somijas izlasei. Pirmās 10 minūtes rezultāts bija līdzīgs 5-5. Tomēr tad lietuvieši guva 6 vārtus pēc kārtas, un tas ļāva pirmo puslaiku dienvidkaimiņiem pabeigt 15-9 savā labā. Līdz pat otrā puslaika atkal 10 minūtes mūsējie turējās 4-5 vārtu attālumā no pretiniekiem. Tomēr tad Latvijas handbolistiem katastrofāli pietrūka veiksmes un meistarības uzbrukumā. Pietiek vien pateikt, ka 21 minūtes laikā mūsējie guva tikai 2 vārtus. Bet visā puslaikā tikai 6 rezultatīvi metieni.. Beigās likumsakarīgs zaudējums ar 15-24. Bet uzvaru turnīrā svinēja Somijas izlase, kas finālā ar 31-29 uzvarēja Igaunijas handbolistus.