• Trešdiena, 2021. gada 24. februāris
  • Vārda diena: Diāna, Dina, Dins
  • Rīgā migla, +4 °C, D/DR vējš, 4,63m/s
LSM Bērnistaba

«Alpu dakteris 11» 12. - 14. sērija

Alpu dakteris

Pirmdiena, 8. februāris

12. sērija

«Fantomsāpes». 2. daļa

Mārtins Grūbers cenšas noskaidrot Mihaela atkārtoto infarktu cēloni. Viņš konstatē nesaprotamu streptokoku infekciju. Varbūt to izraisījusi agrāka saslimšana? Ar Lilī un Bornholmas kundzes palīdzību Mārtins pārmeklē Mihaela kartītes dažādu ārstu praksēs, tomēr laika nav daudz. Pirms Ludviga aizbraukšanas Mārtins, Hanss un Lilī lūdz Līzbetei izstāstīt, kas pirms daudziem gadiem patiesībā notika. Izrādās, ka patiesību viņi visi sen ir nojautuši. Mārtinam rodas labs plāns, lai paātrinātu Ludviga aizbraukšanu, – viņš smagi slimo tēvoci piesaka medicīniskā pētījumā. Tas varētu Ludvigu glābt, bet, lai tajā piedalītos, viņam nekavējoties būtu jābrauc uz Vīni.

Otrdiena, 9. februāris

13. sērija

«Šķirtie ceļi». 1. daļa

Grūberu saimniecībā trūkst darba roku, tomēr Hansam neizdodas pierunāt Līzbeti pieņemt atpakaļ Ludvigu. Viņa neatkāpjas no noslēgtās vienošanās iet šķirtus ceļus. Tas savukārt nozīmē arī to, ka Ludvigam būs vajadzīgs jauns darbs, lai nopelnītu iztiku. Slimnieku kopējai Eriannai Kolasei no Baltkrievijas, kas kopā ar Mārtinu aprūpē kādu pacienti, pašai ir radušās veselības problēmas, kas rada aizdomas par akūtu anēmiju. Mārtins savu kolēģi neatstāj bez ievērības un veic analīzes, kas atklāj ko pārsteidzošu. Vai tam varētu būt kāda saistība ar faktu, ka Ārvalstnieku federālais birojs ir atsūtījis viņai rīkojumu pamest valsti?

Trešdiena, 10. februāris

14. sērija

«Šķirtie ceļi». 2. daļa

Mārtins Grūbers cenšas pierunāt atbildīgo ierēdni dot Eriannai laiku, lai izveseļotos. Izmisusī sieviete viņam apsola izbeigt dzīvībai bīstamo spēli ar nepareizajām zālēm un rast citu risinājumu. Viņa vēlas Marai nodrošināt nākotni Austrijā, pat ja viņa paliks viena, taču meitene iebilst. Eriannas pasaule sagrūst, tāpēc viņa nolemj apkopot faktus. Līzbeti nomāc, ka viņas svainis Ludvigs Elmavā tomēr paliks ilgāk nekā plānots, turpretī Lilī ļoti priecājas un ar Ludvigu nolemj labās ziņas nosvinēt, tomēr pēc jaukā vakara Zuzannes restorānā notiek nelaime. Ludvigam esot pie stūres, viņi abi iekļūst autoavārijā, kurā Lilī smagi cieš. Mārtins un Hanss ir nikni uz Ludvigu. Vai viņš vispār drīkstēja braukt?

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Anotācija

«Alpu dakteris 12» 8. - 12. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

«Alpu dakteris 12» 3. - 7. sērija

Alpu dakteris
Anotācija

JAUNA SEZONA! «Alpu dakteris 12» 1. - 2. sērija

Alpu dakteris