• Svētdiena, 2021. gada 18. aprīlis
  • Vārda diena: Laura, Jadviga
  • Rīgā skaidrs, +7 °C, Z/ZA vējš, 2,57m/s
LSM Bērnistaba

«Mīlas viesulis» 3330. - 3334. sērija

Mīlas viesulis

Pirmdiena, 8. marts

3330. sērija

Anabella aizbēg no gūsta un ierodas "Firstenhofā”. Lūsija un Bela sāk raizēties par Paulu, kurš pēkšņi vairs nav atrodams. Pauls vēlas nokļūt pie Romijas un dodas uz vietu, kur abi salaulājās. Nadja veikli izmanto situāciju un liek Francītei izskatīties pēc meles. Tims pārmet Francītei greizsirdību. Nataša cer, ka pēc Romijas nāves apstākļu noskaidrošanas Mihaels būs atguvis sirdsmieru, bet tad pieķer viņu lietojam tabletes.

Otrdiena, 9. marts

3331. sērija

Francīte redz zīmīgu sapni, kur ir laimīga kopā ar Timu. Viņa pieņem lēmumu dot Timam pēdējo iespēju un nosūta ziņu ar lūgumu neprecēt Nadju. Nadja izdzēš Francītes ziņu. Kristofs nolemj, ka Francīte nedrīkst atrasties viesnīcā Tima kāzu laikā, un liek Dirkam novērst meitenes uzmanību. Bela ir cieši apņēmies atzīties Lūsijai mīlestībā, taču sapinas pats savā centībā. Mihaels nojauš Natašas aizdomas un neticību un vaino viņu notikušajā.

Trešdiena, 10. marts

3332. sērija

Bihleimā plosās gadsimta lielākā vētra. Roberts un Verners dodas uz Minheni pie bīskapa sarunāt baznīcas zemes nomu golfa turnīram. Eva vēlas doties uz pārbaudi pie ginekologa, bet pēkšņi sākas dzemdības, un viņa paliek iesprostota viesnīcas liftā. Francīte jūtas satriekta pēc Tima kāzām un izsūdz savas bēdas Hildegardei. Pauls pierunā Lūsiju palikt uz vakariņām. Kad Lūsija vēlas doties prom, Bela saņem drosmi un atzīstas viņai mīlestībā. Nadja paziņo Dirkam, ka sasniegusi savu mērķi un viņu mīlas dēka ir beigusies.

Ceturtdiena, 11. marts

3333. sērija

Tims palīdz izkļūt Evai no lifta un vēlas vest uz slimnīcu, bet spēcīgās vētras dēļ tas vairs nav iespējams. Francīte nolemj, ka Evai jādzemdē viesnīcā, Tims piesakās palīdzēt. Roberts un Verners uzzina, ka viesnīcas piebraucamais ceļš ir bloķēts, un dodas kājām cauri vētrai pie Evas. Mihaela atkarība no zālēm kļuvusi tik smaga, ka viņš nespēj sniegt Evai palīdzību dzemdībās. Kristofs dodas pie Anabellas uz cietumu, bet atpakaļceļā ir spiests nakšņot pie Zonnbīhleriem.

Piektdiena, 12. marts

3334. sērija

Eva laiž pasaulē veselu puisīti. Laimes brīdī Tims un Francīte nespēj savaldīt emocijas un ļaujas skūpstam. Tims paziņo, ka nopietni uztver topošā tēva pienākumus un nešķirsies no Nadjas. Nadja uztaisa grūtniecības testu un konstatē, ka ir stāvoklī no Dirka. Lūsija atzīstas Belam, ka viņai ir jūtas pret Paulu. Mihaels ierodas izmeklēt jaundzimušo un gandrīz nomet bērnu zemē. Nataša ir šokā un paziņo, ka Mihaels vairs nedrīkst strādāt par ārstu. Valentīna ierodas apraudzīt mazo brālīti un izdomā viņam vārdu. Kristofs aizvada vētraino nakti omulīgajā Zonnbīhleru namā.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3359. sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3358.sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3357. sērija

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3356.sērija 1

Mīlas viesulis

Mīlas viesulis 16. Vācijas seriāls. 3355.sērija

Mīlas viesulis