Telpu futbola izlase izšķirošajā mačā zaudē Slovākijai un noslēdz PK

Šovakar Jelgavā 2024. gada Pasaules kausa kvalifikācijas pamatkārtas izšķirošo spēli aizvadīja Latvijas telpu futbola izlase, kas uzņēma Slovākiju. No Jelgavas ziņo kolēģis Lotārs Zariņš.

Spēles sākumā abas komandas apostīja gaisu uzbrukuma zonās. Spēles sestajā minūtē laba iespēja pretuzbrukumā bija Germanam Matjušenko, bet pusminūti vēlāk rezultātu atklāja viesi. Mača turpinājumā slovāki spēlēja no aizsardzības. Pirmo puslaiku Latvija noslēdza ar zaudējumu 0:1, lai gan izpildīja uz pusi vairāk sitienus - 13. Otrajā puslaikā Latvija vienus vārtus atguva, bet ar to bija par maz zaudējums ar 1:4.

Intervija - Oskars Ikstens, Latvijas futzāla izlases spēlētājs

Ar vienu uzvaru četrās spēlēs Latvija ieņem pēdējo trešo vietu grupā, un nekvalificējās Pasaules kausa elites kārtai.