• Otrdiena, 2021. gada 22. jūnijs
  • Vārda diena: Ludmila, Laimdots, Laimiņš
  • Rīgā skaidrs, +24 °C, D/DA vējš, 4m/s
LSM Bērnistaba

LTV Tautas sports. Iedvesmo savējos

Tautas sports

LTV Tautas sporta pavasara sezona ir klāt. Šajā pavasarī turpināsim iedvesmojošo stāstu sēriju par cilvēkiem, kuri ar savu darbošanos pavelk līdz ar pārējos. “Iedvesmo savējos!”, tāds ir jaunās sezonas sauklis.

Mēs gribam parādīt cilvēkus, kas nodarbojoties ar sportu sava prieka pēc, pavelk līdzi arī apkārtējos. Šie cilvēki rada sportisku mikrovidi. Tas nav tika kāds paša iekopts un uzturēts sporta laukumiņš vai arī aizrautīgi noorganizēts sportisks tusiņš. Tikpat labi cilvēkus uzrunā regulāri garām skrejošs cilvēks ar suni, kas sastopams gan vasarā, gan ziemā.

Daži cilvēki savu sportisko nodarbošanos meklē visu mūžu, daži ar savu aizrautību iedvesmo tikai epizodiski. Taču neatkarīgi no tā, visi kopā rada veselīgu tautas sporta auru.

Mēs meklējam šādus cilvēkus ar sportisku auru, ar īpašībām un padarītajiem darbiem, kas spēj iedvesmot arī citus.

Ja jūs ziniet šādus kolorītus cilvēkus, kuri varbūt pat īsti nealkst publicitātes, tad vienalga dodiet mums ziņu. Gan jau mēs, veidojot sižetu, pratīsim viņam iestāstīt, ka viņa paraugs ir svēta lieta.

Mūsu skatītāju iesaistīšanās šādu Tautas sporta ikonu atrašanā ir ļoti nepieciešama. Tikpat nepieciešama ir šādu cilvēku parādīšana Latvijai. Tas iedvesmo. Iedvesmo ne tikai pašiem sportot, bet arī radīt sportisku vidi un veicināt altruistisku domāšanas veidu.

Rakstiet par sev zināmiem cilvēkiem tautassports@ltv.lv un turpmāko 2 mēnešu laikā mēs savos sižetos parādīsim vienu no Latvijas bagātībām- cilvēkus, kas spēj iedvesmot savējos.

 

Andris Ušackis

LTV tautas sports

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

Sports un veslība. Cik bīstams var būt hokejs.

Tautas sports

Sports un Veselība. Amatieru sports

Tautas sports

Amatieru sports - Kopā jautrāk

Tautas sports

Amatieru sports - veselība un riski

Tautas sports

Kā motivēt pusaudzi sportot?

Tautas sports