• Trešdiena, 2019. gada 21. augusts
  • Vārda diena: Linda, Janīna
  • Rīgā +17.3°C, - vējš 0m/s, 767mm Hg, 74%
LSM Bērnistaba

V.I.P. 8. aprīlis

V.I.P.

Piedalīšanās erudīcijas projektā «Veiksme. Intuīcija. Prāts» liecina par zināmu dalībnieka drosmi un uzdrīkstēšanos, jo ne katrs ir gatavs demonstrēt savas zināšanas televīzijas auditorijas priekšā. Šoreiz tās būs «ugunskristības» dalībniekiem, kuri ne reizi spēli nav spēlējuši. Spēles laukumā pie vadītāja Uģa Joksta fizioterapeites Kristīnes Komules un studenta Roberta Kita komandas.

Dalībnieki:

Kristīne Komule, komandas kapteine, fizioterapeite. Strādā Vidzemes slimnīcā Valmierā,  šobrīd  audzina meitu. Interesējas par dzīvošanu saskaņā ar dabu, par cilvēka ķermeni un  kultūru. Raksturīgi izpētīt nezināmo, meklēt faktus un  ātri ievākt informāciju.

Edgars Matuks, kapteines dzīvesbiedrs. Studē  sporta zinātni. Strādā Smiltenes sporta skolā, Smiltenē un Valkā trenē bērnus džudo. Interesē sports, dabaszinātne un vēsture. Brīvajā laikā  atjauno lauku māju- dabai un cilvēkam draudzīgi. Mērķtiecīgs, patīk analizēt un meklēt iespējas ko uzlabot.

Eduards Rācenis, ģimenes draugs. Studē Lauksaimniecības universitātes maģistrantūrā, strādā Latvijas Valsts mežzinātnes institūtā «Silava». Interesējas par dabu un visu, kas ar to saistīts. Hobiji- medības, makšķerēšana. Neatlaidīgs un uzņēmīgs.


Roberts Kits, komandas kapteinis. Studē politikas zinātni, spēlē orķestrī, mūzika ir interesējusi kopš agras bērnības. Aktīvi iesaistās sabiedriskajā dzīvē, taču mīl arī kārtīgi izgulētie. Pats domā, ka ir ciniķis, pragmatiķis, taču dziļi sirdī  draudzīgs cilvēks.

Jurģis Lūsis,  mācās dramatiskā teātra režiju. Apguvis sitaminstrumentus, taču pēdējā laikā visbiežāk manāms spēlējam klavieres. Patīk garas pastaigas, draugi uzskata, ka ir smieklīgākais cilvēks šajā kompānijā.

Jānis Rapa, studē arhitektūru, strādā par palīgu arhitekta birojā. Brīvajam laikam atvēlēta mūzika kopā ar pārējiem komandas biedriem. Nespēj ilgi nodoties vienai nodarbei, tāpēc interešu loks ir plašs. Izmanto iespēju pārbaudīt savu izturību ekstrēmos apstākļos. Vissarežģītākajās situācijās padomu jālūdz tieši Jānim.

Pievienot komentāru

Pievienot atbildi

Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai Twitter profilu!

V.I.P. Fināls!

V.I.P.

V.I.P. 10. jūnijs

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 17. jūnijs

V.I.P.

V.I.P. - Veiksme. Intuīcija. Prāts.

V.I.P.
Anotācija

V.I.P. 10. jūnijs

V.I.P.