Latvijas čempionāta 1.finālspēle. HK "Zemgale/LLU" - HK "Olimp/Venta 2002"

Latvijas hokeja virslīgas pirmajā finālspēlē HK «Olimp/Venta 2002» vakar tomēr nosargāja uzvaru pret HK «Zemgale/LLU» beigu periodā, Izskaņā vēl ripa tukšos vārtos un 3-1.

Visā visumā līdzīga cīņa, taču asāk tomēr uzbrukumā nospēlēja HK «Olimp/Venta 2002» hokejisti, viņiem arī vairāk metienu uz vārtiem. Rīdziniekiem teicamu maču aizvadīja Miķelis Rēdlihs, Viņš lieliskā stilā guva pirmos vārtus saspēlē ar Golohu pirmajā periodā.

Otrajā trešdaļā mājinieki panāca izlīdzinājumu – Novikovs, bet jau pēc divām minūtēm Goloha atjaunoja pārsvaru HK «Olimp/Venta 2002» 2-1.

Spraigi arī beigu periodā, jelgavnieki noņēma vārtsargu un izskaņā vēl Miķlelis Rēdlihs radīja ripu tukšos vārtos, 3-1, sēriju ar uzvaru sākusi HK «Olimp/Venta 2002» komanda, nākama spēle rītvakar Jelgavā, tiešraide atkal LTV7.