Emīlija Krūmiņa un Veronika Abuladze pirms daudziem gadiem bijušas labākās draudzenes, taču strīds temperamentīgā gruzīna Zuraba dēļ, kuru Veronika Emīlijai «nocēlusi», draudzību izjaucis. Nu notikusi sakritība – abām ģimenēm nākas dalīt vienu māju, jo Krūmiņu ģimene no laukiem pārvākusies dzīvot tuvāk pilsētai un iekārtojusies Zuraba un Veronikas apdzīvotās dvīņu mājas otrajā pusē. Anete ir Abuladžu, bet Lauris – Krūmiņu atvase. Abi dažādu iemeslu dēļ vairs nedzīvo kopā ar saviem dzīvesbiedriem un, kļūstot par kaimiņiem, viens otrā rada interesi.

1. sērija.

Dvīņu mājā, kuras vienu pusi apdzīvo temperamentīgā gruzīna Zuraba Abuladzes ģimene, ievācas jauni iemītnieki – Krūmiņu ģimene. Izrādās, ka abu ģimeņu vecāsmātes Veronika un Emīlija kādreiz bijušas labākās draudzenes, bet šobrīd abu starpā valda vecs, 40 gadu laikā neatrisināts konflikts. Tiek sasista mašīna, skolas somā iebāzta žurka, autoservisā dzimst jauna mīlestība, bet jaunie kaimiņi Anete Abuladze un Lauris Krūmiņš nevar izlemt – mīlēties vai ķīvēties.

2. sērija

Zurabs dara visu, lai noslēptu faktu, ka no viņa autoservisa ir pazudusi Laura mašīna. Laurim un Anetei ir pirmā darba diena žurnālā «Viņš+Viņa». Redakcijas darbiniecei Irīnai iepatīkas Lauris. Aneti kāds slepus izseko un fotografē. No skolas pazūd Abuladzes ģimenes pirmklasniece Sofija. Iznāk konkurentu žurnāls «Barbara», kurā publicēti «Viņš+Viņa» redakcijā sagatavotie materiāli. «Viņš+Viņa» īpašnieks Niks apņemas atrast nodevēju, kas nopludinājis informāciju.

Latvija, 2018