Florbola Virslīga. "Talsu NSS/Krauzers" - "Apelsīns/Oxdog Ulbroka"

Vairākas spēles arī florbolā, par "Talsu NSS/Krauzers" cīņu ar "Apelsīns/Oxdog Ulbroka" stāsta Normunds Melderis.

Latvijas vīriešu florbola čempionātā līdz šim krietni labākas sekmes bija «Ulbrokas» florbolistiem, kas visu laiku atradās labāko trijniekā. Tikmēr «Talsu» komanda atrodas tabulas viducī. Tomēr šoreiz tam nebija nozīmēs, jo kurzemnieki ar laukuma saimnieku tiesībām ulbrokiešiem neatstāja nekāds izredzes uz panākumu. Jau ar pirmajām minūtēm talsenieki metās uzbrukumā, un viņu pūliņi deva taustāmu rezultātu. Izmantojot arī viesu apjukumu, jau 17. minūtē mājinieki panāca 4-0 savā labā, kas bija spēles izšķirošais brīdis. Ulbrokas komanda vienus vārtus gan atguva. Bet tūlīt pat, gūstot savus otros vārtus mačā Klāvam Arakam, rezultāts bija 5-1 «Talsu» labā. Otrā trešdaļa pagāja bez vārtu guvumiem, bet pēdējā periodā mājinieku florbolists Armands Budreika nostiprināja «Talsu» uzvaru spēlē ar 6-1. Panākums ļāva «Talsu» vienībai pakāpties uz sesto vietu, bet «Ulbrokas» komanda joprojām ir trešajā pozīcijā.