Latvija futbola Virslīgas spēle "Riga FC" - BFC "Daugavpils"

Latvijas virslīgas līdere vicečempione “Riga FC” pretinieci Daugavpili respektēja – laukumā sūtot teju visus savus šīs sezonas pamatsastāva vīrus. Rīgai puslaika sākums izdevās, pirmā puslaika lielāko daļu viena laba iespēja pēc otras – bet bumba Daugavpils vārtos nelidoja. Puslaika beigās pa kādai iespējai parādījās arī Daugavpilij. Savu komandu glābt no negaidīta vārtu zaudējuma nācās Rīgas kapteinim Nilam Puriņam. Rīgas uzbrukumu jūra turpinājās līdz pat spēles pēdējai minūtei, kad pagalam neveiksmīgu 11m soda sitienu uz saviem vārtiem nopelnīja Daugavpils. Šādu dāvanu pēdējā minūtē “Riga FC” izmantoja un mājniecei laimīga izglābšanās 1:0, bet Daugavpilij kārtējā mācību stunda.

Intervija - Edgars Ivanovs, “BFC Daugavpils” kapteinis

“Riga FC” vēl vairāk nostiprinās Virslīgas vadībā, bet Daugavpils dala pēdējo vietu ar Supernovu.